LligaACB
inici > basquet

Lliga Endesa. Jornada 28

basquet: Lliga Endesa

Resultats

en joc

Fuenlabrada - Gipuzkoa

35-39
 

CB Canàries - Laboral Kutxa

20/04/2014 12:15
 

CAI Saragossa - Unicaja

20/04/2014 12:15
 

La Bruixa d'Or - Cajasol

20/04/2014 12:30
 

Estudiantes - València

20/04/2014 18:00
 

Obradoiro - Valladolid

20/04/2014 20:00
 

Bilbao Bskt. - UCAM Múrcia

21/04/2014 20:30
 

Gran Canària - Barcelona

01/05/2014 12:30
 

Reial Madrid - FIATC Jov.

01/05/2014 19:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga Endesa

basquet: Lliga Endesa

Classificació

PJPGPPFC
1Reial Madrid2727023621895
2València2724322801977
3Barcelona2720721961902
4Unicaja2718921411941
5Gran Canària27161120081944
6CAI Saragossa27161120922034
7Laboral Kutxa27141322122167
8FIATC Jov.27141320792051
9Cajasol27141319781995
10Gipuzkoa27121519151936
11Obradoiro27101720092043
12Bilbao Bskt.27101721172179
13CB Canàries27101720472157
14Fuenlabrada27101720452166
15UCAM Múrcia2791820932272
16Estudiantes2791820442134
17La Bruixa d'Or2772019792256
18Valladolid2732418732421

    Lliga Endesa. Jornada 29

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Cajasol - Estudiantes26/04/201418:00h
    Unicaja - Obradoiro26/04/201419:00h
    Laboral Kutxa - Bilbao Bskt.26/04/201420:30h
    Gipuzkoa - CAI Saragossa27/04/201412:00h
    UCAM Múrcia - La Bruixa d'Or27/04/201412:30h
    Barcelona - Fuenlabrada27/04/201412:30h
    Reial Madrid - València27/04/201412:40h
    FIATC Jov. - Gran Canària27/04/201419:00h
    Valladolid - CB Canàries28/04/201420:40h
    • VÍDEOS
    • ÀUDIOS
    • 13/04/2014

      La Lliga Endesa, al Gol a gol

      502225111:00BàsquetGol a gol
      PlayLa Lliga Endesa, al Gol a gol
    • 13/04/2014

      L'Iberostar Tenerife, abonat a la derrota

      502217201:00BàsquetLliga Endesa
      PlayL'Iberostar Tenerife, abonat a la derrota
    • 13/04/2014

      Huracà verd-i-negre

      502207501:36BàsquetLliga Endesa
      PlayHuracà verd-i-negre
    • 13/04/2014

      El Cajasol segueix en la lluita pels "play offs"

      502199401:01BàsquetLliga Endesa
      PlayEl Cajasol segueix en la lluita pels "play offs"
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BILCAICAJCBCESTFCBFUEGCAGIPJOVLABLBDOBRRMDUCMUNIVALVLL
    BIL 77-8679-8293-9072-5580-7295-7372-8378-68J-3196-92J-32J-3473-87J-2868-7580-8393-77
    CAI88-72 66-7460-66J-3185-7977-6877-8467-9287-83J-3389-5285-6868-75103-67J-2895-8995-79
    CAJ72-7579-59 J-30J-2957-6274-6073-6080-59J-3382-6278-6080-7162-9773-9365-8577-9584-68
    CBCJ-3375-7875-59 94-9656-7890-8272-6876-7595-103J-2878-8376-7474-8582-6960-71J-3184-68
    EST86-8062-8954-6185-88 J-3386-6663-7572-6174-8184-87104-103J-3064-7169-7784-85J-2880-66
    FCB104-7573-50J-3487-7173-56 J-2962-5281-7488-79J-3091-6377-62J-3296-6367-7476-75109-50
    FUE75-7272-8175-8484-6882-7273-77 78-83J-2876-6974-7381-7373-78J-3187-8471-8176-90J-33
    GCA77-7058-5558-6879-6176-62J-28J-30 63-5689-8284-8170-8553-6070-7586-69J-3381-8689-60
    GIP83-71J-2976-7170-66J-3475-8677-58J-32 62-6476-7873-6563-6765-7685-8069-6150-57J-30
    JOV80-7082-5765-7476-63J-3280-8376-79J-2976-65 83-7493-7270-6368-72J-3063-65J-3495-73
    LABJ-2992-83101-6583-9579-6676-72J-3496-99J-31100-71 101-78J-3274-9098-9082-7578-7984-67
    LBD66-8871-74J-28J-3474-8171-8184-83J-3172-8490-7864-69 56-7769-9284-7478-9964-7675-72
    OBR89-8182-86J-3184-7685-9777-6075-7677-8372-7689-7292-9471-88 68-83J-3379-6170-102J-28
    RMD92-75J-3081-7587-7672-5798-8496-8183-74J-33J-28105-72111-6382-59 102-6588-67J-2987-53
    UCM78-77J-3489-85J-3285-84J-3193-7371-7867-8576-8289-80J-2947-8381-88 76-7876-85101-90
    UNI109-7467-7689-7688-7397-7869-74J-3276-6681-5558-6083-64J-30J-29J-3481-72 71-74112-58
    VALJ-3096-76J-3292-6796-8495-9375-6274-7087-5885-6967-55J-3369-6475-8288-8691-83 108-57
    VLL57-81J-3281-68J-2959-8966-11183-107J-3464-8372-7958-8788-7677-7383-10570-75J-3177-91 
    • BIL: Bilbao Bskt.
    • CAI: CAI Saragossa
    • CAJ: Cajasol
    • CBC: CB Canàries
    • EST: Estudiantes
    • FCB: Barcelona
    • FUE: Fuenlabrada
    • GCA: Gran Canària
    • GIP: Gipuzkoa
    • JOV: FIATC Jov.
    • LAB: Laboral Kutxa
    • LBD: La Bruixa d'Or
    • OBR: Obradoiro
    • RMD: Reial Madrid
    • UCM: UCAM Múrcia
    • UNI: Unicaja
    • VAL: València
    • VLL: Valladolid

    PUBLICITAT

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.