LligaACB
inici > basquet

Lliga Endesa. Jornada 28

basquet: Lliga Endesa

Resultats

finalitzat

Fuenlabrada - Gipuzkoa

81-67
finalitzat

CB Canàries - Laboral Kutxa

78-82
finalitzat

CAI Saragossa - Unicaja

81-91
finalitzat

La Bruixa d'Or - Cajasol

72-97
finalitzat

Estudiantes - València

80-88
finalitzat

Obradoiro - Valladolid

84-83
finalitzat

Bilbao Bskt. - UCAM Múrcia

82-69
 

Gran Canària - Barcelona

01/05/2014 12:30
 

Reial Madrid - FIATC Jov.

01/05/2014 19:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga Endesa

basquet: Lliga Endesa

Classificació

PJPGPPFC
1Reial Madrid2727023621895
2València2825323682057
3Barcelona2720721961902
4Unicaja2819922322022
5Gran Canària27161120081944
6CAI Saragossa28161221732125
7Laboral Kutxa28151322942245
8Cajasol28151320752067
9FIATC Jov.27141320792051
10Gipuzkoa28121619822017
11Obradoiro28111720932126
12Bilbao Bskt.28111721992248
13Fuenlabrada28111721262233
14CB Canàries28101821252239
15UCAM Múrcia2891921622354
16Estudiantes2891921242222
17La Bruixa d'Or2872120512353
18Valladolid2832519562505

    Lliga Endesa. Jornada 29

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Cajasol - Estudiantes26/04/201418:00h
    Unicaja - Obradoiro26/04/201419:00h
    Laboral Kutxa - Bilbao Bskt.26/04/201420:30h
    Gipuzkoa - CAI Saragossa27/04/201412:00h
    UCAM Múrcia - La Bruixa d'Or27/04/201412:30h
    Barcelona - Fuenlabrada27/04/201412:30h
    Reial Madrid - València27/04/201412:40h
    FIATC Jov. - Gran Canària27/04/201419:00h
    Valladolid - CB Canàries28/04/201420:40h
    • VÍDEOS
    • ÀUDIOS
    • 13/04/2014

      La Lliga Endesa, al Gol a gol

      502225111:00BàsquetGol a gol
      PlayLa Lliga Endesa, al Gol a gol
    • 13/04/2014

      L'Iberostar Tenerife, abonat a la derrota

      502217201:00BàsquetLliga Endesa
      PlayL'Iberostar Tenerife, abonat a la derrota
    • 13/04/2014

      Huracà verd-i-negre

      502207501:36BàsquetLliga Endesa
      PlayHuracà verd-i-negre
    • 13/04/2014

      El Cajasol segueix en la lluita pels "play offs"

      502199401:01BàsquetLliga Endesa
      PlayEl Cajasol segueix en la lluita pels "play offs"
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BILCAICAJCBCESTFCBFUEGCAGIPJOVLABLBDOBRRMDUCMUNIVALVLL
    BIL 77-8679-8293-9072-5580-7295-7372-8378-68J-3196-92J-32J-3473-8782-6968-7580-8393-77
    CAI88-72 66-7460-66J-3185-7977-6877-8467-9287-83J-3389-5285-6868-75103-6781-9195-8995-79
    CAJ72-7579-59 J-30J-2957-6274-6073-6080-59J-3382-6278-6080-7162-9773-9365-8577-9584-68
    CBCJ-3375-7875-59 94-9656-7890-8272-6876-7595-10378-8278-8376-7474-8582-6960-71J-3184-68
    EST86-8062-8954-6185-88 J-3386-6663-7572-6174-8184-87104-103J-3064-7169-7784-8580-8880-66
    FCB104-7573-50J-3487-7173-56 J-2962-5281-7488-79J-3091-6377-62J-3296-6367-7476-75109-50
    FUE75-7272-8175-8484-6882-7273-77 78-8381-6776-6974-7381-7373-78J-3187-8471-8176-90J-33
    GCA77-7058-5558-6879-6176-62J-28J-30 63-5689-8284-8170-8553-6070-7586-69J-3381-8689-60
    GIP83-71J-2976-7170-66J-3475-8677-58J-32 62-6476-7873-6563-6765-7685-8069-6150-57J-30
    JOV80-7082-5765-7476-63J-3280-8376-79J-2976-65 83-7493-7270-6368-72J-3063-65J-3495-73
    LABJ-2992-83101-6583-9579-6676-72J-3496-99J-31100-71 101-78J-3274-9098-9082-7578-7984-67
    LBD66-8871-7472-97J-3474-8171-8184-83J-3172-8490-7864-69 56-7769-9284-7478-9964-7675-72
    OBR89-8182-86J-3184-7685-9777-6075-7677-8372-7689-7292-9471-88 68-83J-3379-6170-10284-83
    RMD92-75J-3081-7587-7672-5798-8496-8183-74J-33J-28105-72111-6382-59 102-6588-67J-2987-53
    UCM78-77J-3489-85J-3285-84J-3193-7371-7867-8576-8289-80J-2947-8381-88 76-7876-85101-90
    UNI109-7467-7689-7688-7397-7869-74J-3276-6681-5558-6083-64J-30J-29J-3481-72 71-74112-58
    VALJ-3096-76J-3292-6796-8495-9375-6274-7087-5885-6967-55J-3369-6475-8288-8691-83 108-57
    VLL57-81J-3281-68J-2959-8966-11183-107J-3464-8372-7958-8788-7677-7383-10570-75J-3177-91 
    • BIL: Bilbao Bskt.
    • CAI: CAI Saragossa
    • CAJ: Cajasol
    • CBC: CB Canàries
    • EST: Estudiantes
    • FCB: Barcelona
    • FUE: Fuenlabrada
    • GCA: Gran Canària
    • GIP: Gipuzkoa
    • JOV: FIATC Jov.
    • LAB: Laboral Kutxa
    • LBD: La Bruixa d'Or
    • OBR: Obradoiro
    • RMD: Reial Madrid
    • UCM: UCAM Múrcia
    • UNI: Unicaja
    • VAL: València
    • VLL: Valladolid

    PUBLICITAT

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.