PrimeraCatalana
inici > futbol
futbol:

Resultats

 

Girona B - Banyoles

25/10/2014 15:30
 

Avià - L'Escala

25/10/2014 16:00
 

Farners - Montcada

25/10/2014 16:00
 

Tecnofútbol - Manresa

25/10/2014 18:00
 

Horta - Sants

26/10/2014 12:00
 

Granollers - Mollet

26/10/2014 12:00
 

Vic - La Jonquera

26/10/2014 16:00
 

Lloret - Júpiter

26/10/2014 16:00
 

Molletense - Gramanet Milán B

26/10/2014 18:00
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès
Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Tecnofútbol - Molletense02/11/2014
Gramanet Milán B - Avià02/11/2014
L'Escala - Farners02/11/2014
Montcada - Horta02/11/2014
Sants - Vic02/11/2014
La Jonquera - Lloret02/11/2014
Júpiter - Granollers02/11/2014
Mollet - Girona B02/11/2014
Manresa - Banyoles02/11/2014

Primera Catalana G.1 2014-15

futbol: Primera Catalana G.1 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Júpiter186600144
2Granollers167511136
3La Jonquera147421138
4L'Escala14742194
5Sants12733194
6Manresa117322117
7Vic11732299
8Lloret1073131313
9Molletense97304138
10Avià9623198
11Mollet9730479
12Farners8722399
13Girona B8715199
14Horta77214810
15Tecnofútbol7721449
16Banyoles37106517
17Montcada36105315
18Gramanet Milán B16015413
    futbol:

    Resultats

     

    Morell - Torredembarra

    25/10/2014 16:00
     

    Torreforta - Mollerussa

    26/10/2014 11:45
     

    Juventud 25 de septiembre - Viladecans

    26/10/2014 12:00
     

    El Catllar - Almacelles

    26/10/2014 12:00
     

    Lleida B - Balaguer

    26/10/2014 12:00
     

    Sant Ildefons - Rapitenca

    26/10/2014 12:00
     

    Reddis - Santboià

    26/10/2014 17:00
     

    Amposta - Tárrega

    26/10/2014 17:00
     

    Vilanova Geltrú - Igualada

    26/10/2014 17:00
    • Finalitzat
    • En joc
    • Ajornat/Suspès
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Reddis - Morell02/11/2014
    Torredembarra - Juventud 25 de septiembre02/11/2014
    Viladecans - El Catllar02/11/2014
    Almacelles - Amposta02/11/2014
    Tárrega - Lleida B02/11/2014
    Balaguer - Vilanova Geltrú02/11/2014
    Igualada - Torreforta02/11/2014
    Mollerussa - Sant Ildefons02/11/2014
    Santboià - Rapitenca02/11/2014

    Primera Catalana G.2 2014-15

    futbol: Primera Catalana G.2 2014-15

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1Vilanova Geltrú147421115
    2Tárrega13734093
    3Balaguer13734095
    4El Catllar137412108
    5Morell12733199
    6Reddis11732297
    7Torredembarra1173221010
    8Rapitenca107313107
    9Almacelles9723288
    10Santboià872231311
    11Mollerussa87223910
    12Viladecans8722379
    13Sant Ildefons7614189
    14Igualada77214811
    15Lleida B7621339
    16Amposta6713369
    17Juventud 25 de septiembre5712447
    18Torreforta47115612

      PUBLICITAT

      Serveis

      © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.