PrimeraCatalana
inici > futbol
futbol:

Resultats

 

Tecnofútbol - Molletense

02/11/2014
 

Gramanet Milán B - Avià

02/11/2014
 

L'Escala - Farners

02/11/2014
 

Montcada - Horta

02/11/2014
 

Sants - Vic

02/11/2014
 

La Jonquera - Lloret

02/11/2014
 

Júpiter - Granollers

02/11/2014
 

Mollet - Girona B

02/11/2014
 

Manresa - Banyoles

02/11/2014
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès
Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Molletense - Manresa09/11/2014
Avià - Tecnofútbol09/11/2014
Farners - Gramanet Milán B09/11/2014
Horta - L'Escala09/11/2014
Vic - Montcada09/11/2014
Lloret - Sants09/11/2014
Granollers - La Jonquera09/11/2014
Girona B - Júpiter09/11/2014
Banyoles - Mollet09/11/2014

Primera Catalana G.1 2014-15

futbol: Primera Catalana G.1 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Granollers198611157
2Júpiter187601156
3Sants158431104
4La Jonquera1584311510
5Manresa148422158
6L'Escala148422117
7Lloret1384131514
8Molletense128404148
9Avià1273311210
10Vic1283321111
11Farners118323139
12Girona B1182511110
13Mollet98305811
14Horta78215811
15Tecnofútbol78215513
16Banyoles38107619
17Montcada37106319
18Gramanet Milán B17016414
    futbol:

    Resultats

     

    Reddis - Morell

    02/11/2014
     

    Torredembarra - Juventud 25 de septiembre

    02/11/2014
     

    Viladecans - El Catllar

    02/11/2014
     

    Almacelles - Amposta

    02/11/2014
     

    Tárrega - Lleida B

    02/11/2014
     

    Balaguer - Vilanova Geltrú

    02/11/2014
     

    Igualada - Torreforta

    02/11/2014
     

    Mollerussa - Sant Ildefons

    02/11/2014
     

    Santboià - Rapitenca

    02/11/2014
    • Finalitzat
    • En joc
    • Ajornat/Suspès
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Morell - Santboià09/11/2014
    Juventud 25 de septiembre - Reddis09/11/2014
    El Catllar - Torredembarra09/11/2014
    Amposta - Viladecans09/11/2014
    Lleida B - Almacelles09/11/2014
    Vilanova Geltrú - Tárrega09/11/2014
    Torreforta - Balaguer09/11/2014
    Sant Ildefons - Igualada09/11/2014
    Rapitenca - Mollerussa09/11/2014

    Primera Catalana G.2 2014-15

    futbol: Primera Catalana G.2 2014-15

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1Vilanova Geltrú178521125
    2El Catllar168512118
    3Morell1584311110
    4Tárrega148350104
    5Balaguer148350106
    6Reddis148422107
    7Rapitenca138413139
    8Torredembarra1183231112
    9Viladecans118323910
    10Almacelles9823389
    11Santboià882241312
    12Mollerussa882241114
    13Lleida B87223410
    14Sant Ildefons771421012
    15Amposta78143710
    16Torreforta782151014
    17Igualada78215812
    18Juventud 25 de septiembre5812559

      PUBLICITAT

      Serveis

      © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.