SuperlligaFemenina
inici > futbol

Primera Divisió Femenina. Jornada 07

futbol: Primera Divisió Femenina

Resultats

 

Barcelona - Llevant

01/11/2014 11:45
 

Athletic - Santa Teresa

01/11/2014 20:00
 

Sant Gabriel - R. Societat

02/11/2014 11:00
 

Sp. Huelva - Rayo V.

02/11/2014 11:30
 

València F. - Sevilla

02/11/2014 12:00
 

Oviedo - Collerense

02/11/2014 12:00
 

Espanyol - T. Alcaine

02/11/2014 12:15
 

At.Madrid - Fundación Albacete

02/11/2014 13:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Primera Divisió Femenina

futbol: Primera Divisió Femenina

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Athletic197610225
2Barcelona187601273
3Llevant187601173
4Valčncia F.177520196
5At.Madrid157430126
6Oviedo1273311312
7Rayo V.10724174
8Espanyol1072411314
9Collerense97304912
10T. Alcaine77214813
11Sp. Huelva772141521
12R. Societat471151016
13Santa Teresa47115717
14Fundación Albacete47115921
15Sevilla27025623
16Sant Gabriel07007523

    Primera Divisió Femenina. Jornada 8

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Rayo V. - Barcelona09/11/2014
    R. Societat - Sp. Huelva09/11/2014
    Sevilla - Sant Gabriel09/11/2014
    T. Alcaine - Valčncia F.09/11/2014
    Collerense - Espanyol09/11/2014
    Santa Teresa - Oviedo09/11/2014
    Fundación Albacete - Athletic09/11/2014
    Llevant - At.Madrid09/11/2014
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     ALBATHATMBARCOLESPLLEOVIRAYRSTSEVSGASPHSTTTALVAL
    ALB J-08J-22J-201-3J-100-2J-24J-14J-303-1J-12J-28J-19J-17J-26
    ATHJ-23 J-25J-26J-21J-28J-09J-12J-172-1J-19J-305-1J-073-1J-14
    ATMJ-07J-10 J-243-1J-12J-23J-260-0J-171-0J-14J-30J-21J-19J-28
    BAR8-0J-11J-09 2-0J-30J-075-1J-23J-25J-27J-19J-214-0J-14J-17
    COLJ-180-1J-20J-16 J-082-0J-22J-12J-28J-14J-10J-262-1J-30J-24
    ESPJ-251-1J-27J-15J-23 J-11J-29J-192-2J-21J-174-2J-09J-070-5
    LLEJ-21J-24J-08J-22J-19J-26 J-10J-301-0J-17J-28J-141-05-1J-12
    OVIJ-09J-27J-11J-28J-07J-14J-25 1-1J-193-32-0J-17J-23J-21J-30
    RAYJ-291-2J-16J-08J-270-0J-15J-18 J-09J-252-1J-223-0J-11J-20
    RSTJ-15J-180-2J-104-1J-20J-161-3J-24 J-11J-22J-08J-29J-272-5
    SEVJ-160-8J-18J-12J-292-20-5J-20J-10J-26 J-08J-24J-150-1J-22
    SGAJ-27J-15J-290-3J-252-40-3J-16J-21J-07J-23 2-6J-11J-09J-18
    SPH4-3J-16J-150-4J-11J-18J-291-1J-07J-23J-09J-20 J-27J-251-2
    STT3-2J-222-2J-18J-17J-24J-20J-08J-28J-14J-30J-26J-12 1-3J-10
    TAL0-0J-201-2J-29J-15J-22J-181-2J-26J-12J-28J-24J-10J-16 J-08
    VALJ-11J-292-22-1J-09J-16J-27J-150-0J-21J-073-0J-19J-25J-23 
    • ALB: Fundación Albacete
    • ATH: Athletic
    • ATM: At.Madrid
    • BAR: Barcelona
    • COL: Collerense
    • ESP: Espanyol
    • LLE: Llevant
    • OVI: Oviedo
    • RAY: Rayo V.
    • RST: R. Societat
    • SEV: Sevilla
    • SGA: Sant Gabriel
    • SPH: Sp. Huelva
    • STT: Santa Teresa
    • TAL: T. Alcaine
    • VAL: Valčncia F.

    PUBLICITAT

    ACTUALITATmés notícies

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.