SuperlligaFemenina
inici > futbol

Primera Divisió Femenina. Jornada 06

futbol: Primera Divisió Femenina

Resultats

finalitzat

Sevilla - Espanyol

2-2
finalitzat

Fundación Albacete - Llevant

0-2
finalitzat

Collerense - Athletic

0-1
finalitzat

Sp. Huelva - Barcelona

0-4
finalitzat

Santa Teresa - At.Madrid

2-2
finalitzat

Rayo V. - Sant Gabriel

2-1
finalitzat

R. Societat - València F.

2-5
finalitzat

T. Alcaine - Oviedo

1-2
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Primera Divisió Femenina

futbol: Primera Divisió Femenina

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Athletic186600214
2Valčncia F.166510174
3Barcelona156501222
4Llevant156501143
5At.Madrid146420104
6Oviedo126330127
7Collerense9630388
8Espanyol962311213
9Rayo V.7614144
10T. Alcaine46114713
11Sp. Huelva461141118
12Santa Teresa46114714
13Fundación Albacete46114617
14Sevilla26024622
15R. Societat16015615
16Sant Gabriel06006520

    Primera Divisió Femenina. Jornada 7

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Sp. Huelva - Rayo V.02/11/2014
    Sant Gabriel - R. Societat02/11/2014
    Valčncia F. - Sevilla02/11/2014
    Espanyol - T. Alcaine02/11/2014
    Oviedo - Collerense02/11/2014
    Athletic - Santa Teresa02/11/2014
    At.Madrid - Fundación Albacete02/11/2014
    Barcelona - Llevant02/11/2014
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     ALBATHATMBARCOLESPLLEOVIRAYRSTSEVSGASPHSTTTALVAL
    ALB J-08J-22J-201-3J-100-2J-24J-14J-303-1J-12J-28J-19J-17J-26
    ATHJ-23 J-25J-26J-21J-28J-09J-12J-172-1J-19J-305-1J-073-1J-14
    ATMJ-07J-10 J-243-1J-12J-23J-260-0J-171-0J-14J-30J-21J-19J-28
    BAR8-0J-11J-09 2-0J-30J-07J-13J-23J-25J-27J-19J-214-0J-14J-17
    COLJ-180-1J-20J-16 J-082-0J-22J-12J-28J-14J-10J-262-1J-30J-24
    ESPJ-25J-13J-27J-15J-23 J-11J-29J-192-2J-21J-174-2J-09J-070-5
    LLEJ-21J-24J-08J-22J-19J-26 J-10J-301-0J-17J-28J-141-05-1J-12
    OVIJ-09J-27J-11J-28J-07J-14J-25 1-1J-193-32-0J-17J-23J-21J-30
    RAYJ-291-2J-16J-08J-270-0J-15J-18 J-09J-252-1J-22J-13J-11J-20
    RSTJ-15J-180-2J-10J-13J-20J-161-3J-24 J-11J-22J-08J-29J-272-5
    SEVJ-160-8J-18J-12J-292-20-5J-20J-10J-26 J-08J-24J-15J-13J-22
    SGAJ-27J-15J-290-3J-252-4J-13J-16J-21J-07J-23 2-6J-11J-09J-18
    SPHJ-13J-16J-150-4J-11J-18J-291-1J-07J-23J-09J-20 J-27J-251-2
    STT3-2J-222-2J-18J-17J-24J-20J-08J-28J-14J-30J-26J-12 1-3J-10
    TAL0-0J-201-2J-29J-15J-22J-181-2J-26J-12J-28J-24J-10J-16 J-08
    VALJ-11J-29J-132-1J-09J-16J-27J-150-0J-21J-073-0J-19J-25J-23 
    • ALB: Fundación Albacete
    • ATH: Athletic
    • ATM: At.Madrid
    • BAR: Barcelona
    • COL: Collerense
    • ESP: Espanyol
    • LLE: Llevant
    • OVI: Oviedo
    • RAY: Rayo V.
    • RST: R. Societat
    • SEV: Sevilla
    • SGA: Sant Gabriel
    • SPH: Sp. Huelva
    • STT: Santa Teresa
    • TAL: T. Alcaine
    • VAL: Valčncia F.

    PUBLICITAT

    ACTUALITATmés notícies

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.