SuperlligaFemenina
inici > futbol
futbol:

Resultats

finalitzat

FC Barcelona - Sevilla

4-0
finalitzat

Atlético Féminas - Sporting Huelva

5-2
finalitzat

Levante - Real Sociedad

1-1
finalitzat

Levante Las Planas - Granada CF

2-1
finalitzat

Oviedo Moderno - Rayo Vallecano

0-0
finalitzat

Transportes Alcaine - Espanyol

1-1
finalitzat

Athletic - Collerense

2-0
finalitzat

Valencia - Sant Gabriel

1-2
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Primera División Femenina 2013-14

futbol: Primera División Femenina 2013-14

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1FC Barcelona793025418211
2Athletic693022357922
3Atlético Féminas543016687235
4Valencia513015694527
5Rayo Vallecano513014974530
6Levante513014973829
7Real Sociedad40301010103634
8Sporting Huelva4030117124142
9Sant Gabriel343097144056
10Collerense3430104164562
11Espanyol323088143751
12Transportes Alcaine313087152955
13Oviedo Moderno3030612123041
14Sevilla263075182361
15Granada CF223057184181
16Levante Las Planas223064202773
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     

      PUBLICITAT

      ACTUALITATmés notícies

      Serveis

      © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.