SuperlligaFemenina
inici > futbol

Primera Divisió Femenina. Jornada 13

futbol: Primera Divisió Femenina

Resultats

finalitzat

València F. - At.Madrid

2-2
finalitzat

Rayo V. - Santa Teresa

3-0
 

R. Societat - Collerense

26/10/2014 11:00
 

Sevilla - T. Alcaine

26/10/2014 12:00
 

Sp. Huelva - Fundación Albacete

26/10/2014 12:00
 

Barcelona - Oviedo

26/10/2014 12:00
 

Espanyol - Athletic

26/10/2014 12:15
 

Sant Gabriel - Llevant

26/10/2014 16:30
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Primera Divisió Femenina

futbol: Primera Divisió Femenina

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Athletic186600214
2Valčncia F.177520196
3Barcelona156501222
4Llevant156501143
5At.Madrid157430126
6Oviedo126330127
7Rayo V.10724174
8Collerense9630388
9Espanyol962311213
10T. Alcaine46114713
11Sp. Huelva461141118
12Santa Teresa47115717
13Fundación Albacete46114617
14Sevilla26024622
15R. Societat16015615
16Sant Gabriel06006520

    Primera Divisió Femenina. Jornada 14

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Barcelona - T. Alcaine04/01/2015
    Collerense - Sevilla04/01/2015
    Santa Teresa - R. Societat04/01/2015
    Fundación Albacete - Rayo V.04/01/2015
    Llevant - Sp. Huelva04/01/2015
    At.Madrid - Sant Gabriel04/01/2015
    Athletic - Valčncia F.04/01/2015
    Oviedo - Espanyol04/01/2015
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     ALBATHATMBARCOLESPLLEOVIRAYRSTSEVSGASPHSTTTALVAL
    ALB J-08J-22J-201-3J-100-2J-24J-14J-303-1J-12J-28J-19J-17J-26
    ATHJ-23 J-25J-26J-21J-28J-09J-12J-172-1J-19J-305-1J-073-1J-14
    ATMJ-07J-10 J-243-1J-12J-23J-260-0J-171-0J-14J-30J-21J-19J-28
    BAR8-0J-11J-09 2-0J-30J-07J-13J-23J-25J-27J-19J-214-0J-14J-17
    COLJ-180-1J-20J-16 J-082-0J-22J-12J-28J-14J-10J-262-1J-30J-24
    ESPJ-25J-13J-27J-15J-23 J-11J-29J-192-2J-21J-174-2J-09J-070-5
    LLEJ-21J-24J-08J-22J-19J-26 J-10J-301-0J-17J-28J-141-05-1J-12
    OVIJ-09J-27J-11J-28J-07J-14J-25 1-1J-193-32-0J-17J-23J-21J-30
    RAYJ-291-2J-16J-08J-270-0J-15J-18 J-09J-252-1J-223-0J-11J-20
    RSTJ-15J-180-2J-10J-13J-20J-161-3J-24 J-11J-22J-08J-29J-272-5
    SEVJ-160-8J-18J-12J-292-20-5J-20J-10J-26 J-08J-24J-15J-13J-22
    SGAJ-27J-15J-290-3J-252-4J-13J-16J-21J-07J-23 2-6J-11J-09J-18
    SPHJ-13J-16J-150-4J-11J-18J-291-1J-07J-23J-09J-20 J-27J-251-2
    STT3-2J-222-2J-18J-17J-24J-20J-08J-28J-14J-30J-26J-12 1-3J-10
    TAL0-0J-201-2J-29J-15J-22J-181-2J-26J-12J-28J-24J-10J-16 J-08
    VALJ-11J-292-22-1J-09J-16J-27J-150-0J-21J-073-0J-19J-25J-23 
    • ALB: Fundación Albacete
    • ATH: Athletic
    • ATM: At.Madrid
    • BAR: Barcelona
    • COL: Collerense
    • ESP: Espanyol
    • LLE: Llevant
    • OVI: Oviedo
    • RAY: Rayo V.
    • RST: R. Societat
    • SEV: Sevilla
    • SGA: Sant Gabriel
    • SPH: Sp. Huelva
    • STT: Santa Teresa
    • TAL: T. Alcaine
    • VAL: Valčncia F.

    PUBLICITAT

    ACTUALITATmés notícies

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.