SuperlligaFemenina
inici > futbol

Primera Divisió Femenina. Jornada 03

futbol: Primera Divisió Femenina

Resultats

finalitzat

Athletic - R. Societat

2-1
finalitzat

Llevant - T. Alcaine

5-1
finalitzat

Fundación Albacete - Collerense

1-3
finalitzat

València F. - Sant Gabriel

3-0
finalitzat

Espanyol - Sp. Huelva

4-2
finalitzat

Oviedo - Rayo V.

1-1
finalitzat

Barcelona - Santa Teresa

4-0
finalitzat

At.Madrid - Sevilla

1-0
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Primera Divisió Femenina

futbol: Primera Divisió Femenina

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Llevant93300111
2Valčncia F.93300101
3Athletic9330093
4At.Madrid7321030
5Barcelona6320172
6Collerense6320154
7Espanyol6320189
8Oviedo5312042
9Fundación Albacete4311144
10T. Alcaine4311146
11Rayo V.2302123
12Sp. Huelva13012410
13R. Societat0300315
14Santa Teresa0300329
15Sant Gabriel0300329
16Sevilla0300319

    Primera Divisió Femenina. Jornada 4

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Sant Gabriel - Barcelona05/10/2014
    Sp. Huelva - Valčncia F.05/10/2014
    Rayo V. - Espanyol05/10/2014
    R. Societat - Oviedo05/10/2014
    Sevilla - Athletic05/10/2014
    T. Alcaine - At.Madrid05/10/2014
    Collerense - Llevant05/10/2014
    Santa Teresa - Fundación Albacete05/10/2014
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     ALBATHATMBARCOLESPLLEOVIRAYRSTSEVSGASPHSTTTALVAL
    ALB J-08J-22J-201-3J-10J-06J-24J-14J-303-1J-12J-28J-19J-17J-26
    ATHJ-23 J-25J-26J-21J-28J-09J-12J-172-1J-19J-305-1J-07J-05J-14
    ATMJ-07J-10 J-24J-05J-12J-23J-260-0J-171-0J-14J-30J-21J-19J-28
    BARJ-05J-11J-09 2-0J-30J-07J-13J-23J-25J-27J-19J-214-0J-14J-17
    COLJ-18J-06J-20J-16 J-08J-04J-22J-12J-28J-14J-10J-262-1J-30J-24
    ESPJ-25J-13J-27J-15J-23 J-11J-29J-19J-05J-21J-174-2J-09J-070-5
    LLEJ-21J-24J-08J-22J-19J-26 J-10J-301-0J-17J-28J-14J-055-1J-12
    OVIJ-09J-27J-11J-28J-07J-14J-25 1-1J-19J-052-0J-17J-23J-21J-30
    RAYJ-291-2J-16J-08J-27J-04J-15J-18 J-09J-25J-06J-22J-13J-11J-20
    RSTJ-15J-180-2J-10J-13J-20J-16J-04J-24 J-11J-22J-08J-29J-27J-06
    SEVJ-16J-04J-18J-12J-29J-060-5J-20J-10J-26 J-08J-24J-15J-13J-22
    SGAJ-27J-15J-29J-04J-252-4J-13J-16J-21J-07J-23 J-05J-11J-09J-18
    SPHJ-13J-16J-15J-06J-11J-18J-291-1J-07J-23J-09J-20 J-27J-25J-04
    STTJ-04J-22J-06J-18J-17J-24J-20J-08J-28J-14J-30J-26J-12 1-3J-10
    TAL0-0J-20J-04J-29J-15J-22J-18J-06J-26J-12J-28J-24J-10J-16 J-08
    VALJ-11J-29J-132-1J-09J-16J-27J-15J-05J-21J-073-0J-19J-25J-23 
    • ALB: Fundación Albacete
    • ATH: Athletic
    • ATM: At.Madrid
    • BAR: Barcelona
    • COL: Collerense
    • ESP: Espanyol
    • LLE: Llevant
    • OVI: Oviedo
    • RAY: Rayo V.
    • RST: R. Societat
    • SEV: Sevilla
    • SGA: Sant Gabriel
    • SPH: Sp. Huelva
    • STT: Santa Teresa
    • TAL: T. Alcaine
    • VAL: Valčncia F.

    PUBLICITAT

    ACTUALITATmés notícies

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.