PrimeraDivisio
inici > futbol
  • VÍDEOS
  • 30/10/2014

    Efectivament - 30/10/2014

    531565802:14EsportsEfectivament
    PlayEfectivament - 30/10/2014
  • 30/10/2014

    Els millors moments de Joan Laporta

    531561102:55BarçaEsport Club
    PlayEls millors moments de Joan Laporta
  • 30/10/2014

    La broma de Laporta amb Pla

    531533100:40FutbolEsport Club
    PlayLa broma de Laporta amb Pla
  • 30/10/2014

    Casillas explica el secret de l'energia del Madrid

    531531100:27FutbolEsport Club
    PlayCasillas explica el secret de l'energia del Madrid

Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15. Jornada 10

futbol: Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15

Resultats

 

RC Deportivo - Getafe

31/10/2014 20:45
 

Granada - R. Madrid

01/11/2014 16:00
 

At.Madrid - Còrdova

01/11/2014 18:00
 

Barcelona - Celta

01/11/2014 20:00
 

R Societat - Màlaga

01/11/2014 22:00
 

Athletic - Sevilla

02/11/2014 12:00
 

Vila-real - València

02/11/2014 17:00
 

Llevant - Almeria

02/11/2014 19:00
 

Elx - Espanyol

02/11/2014 21:00
 

Rayo - Eibar

03/11/2014 20:45
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15

futbol: Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Barcelona229711233
2Sevilla229711179
3R. Madrid2197023310
4València209621208
5At.Madrid209621157
6Celta1694411611
7Màlaga159432118
8Vila-real149423139
9Rayo1193241116
10Espanyol109243910
11Eibar109243911
12Getafe109315613
13Almeria99234710
14Granada99234613
15Athletic89225612
16RC Deportivo892251119
17R Societat691351014
18Còrdova59054614
19Elx59126821
20Llevant59126423
  • Lliga de Campions
  • Lliga Europa
  • Descens

Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15. Jornada 11

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Còrdova - RC Deportivo07/11/201420:45h
Almeria - Barcelona08/11/201416:00h
Getafe - Elx08/11/201418:00h
R. Madrid - Rayo08/11/201420:00h
Celta - Granada08/11/201422:00h
Màlaga - Eibar08/11/201422:00h
Sevilla - Llevant09/11/201412:00h
Espanyol - Vila-real09/11/201417:00h
València - Athletic09/11/201419:00h
R Societat - At.Madrid09/11/201421:00h

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

PUBLICITAT

ACTUALITATmés notícies
Quadre de partits i resultats

Calendari

 ALMATHATMBARCELCORDEPEIBELXESPGETGRALLEMALRAYRMARSDSEVVALVIL
ALM 0-10-1J-11J-351-1J-25J-332-21-1J-21J-31J-29J-36J-13J-15J-23J-18J-38J-27
ATHJ-28 J-16J-221-1J-14J-360-0J-18J-12J-320-13-0J-20J-24J-26J-34J-10J-30J-38
ATMJ-24J-35 J-372-2J-10J-132-1J-332-0J-28J-19J-17J-12J-20J-22J-304-0J-26J-15
BARJ-302-0J-18 J-10J-16J-383-03-0J-14J-346-0J-23J-24J-26J-28J-36J-12J-32J-21
CELJ-16J-27J-23J-29 J-212-1J-13J-25J-383-1J-113-0J-34J-31J-332-2J-36J-181-3
CORJ-22J-33J-29J-351-1 J-11J-19J-310-0J-26J-17J-151-2J-37J-201-11-3J-24J-13
DEP0-1J-17J-32J-19J-24J-30 J-22J-15J-28J-10J-20J-37J-142-22-8J-12J-263-0J-35
EIBJ-14J-25J-21J-27J-32J-380-1 J-23J-36J-181-13-3J-30J-29J-121-0J-34J-161-1
ELXJ-26J-37J-14J-200-1J-12J-340-2 J-10J-301-1J-19J-16J-22J-24J-320-2J-28J-17
ESPJ-20J-31J-27J-33J-19J-250-0J-17J-29 2-0J-15J-132-2J-35J-372-01-2J-22J-11
GET1-0J-130-1J-15J-201-1J-29J-37J-11J-24 J-35J-331-0J-17J-19J-27J-220-3J-31
GRAJ-12J-23J-38J-25J-30J-362-1J-28J-21J-34J-16 0-1J-260-1J-10J-18J-32J-140-0
LLEJ-10J-21J-360-5J-28J-34J-18J-26J-38J-32J-14J-24 J-220-20-5J-16J-30J-120-2
MALJ-171-0J-310-0J-15J-27J-33J-11J-35J-23J-252-10-0 4-0J-13J-29J-38J-21J-18
RAYJ-322-10-00-2J-12J-18J-21J-102-3J-16J-36J-27J-25J-28 J-30J-38J-14J-34J-23
RMAJ-345-01-23-1J-142-0J-23J-315-1J-18J-38J-29J-27J-32J-11 J-21J-16J-36J-25
RSD1-2J-15J-11J-17J-22J-28J-31J-20J-13J-261-2J-37J-35J-10J-194-2 J-241-1J-33
SEVJ-37J-29J-25J-31J-17J-234-1J-15J-27J-212-0J-13J-11J-19J-33J-351-0 1-12-1
VALJ-19J-113-1J-13J-373-0J-27J-353-13-1J-23J-33J-313-0J-15J-17J-25J-20 J-29
VIL2-0J-19J-340-1J-26J-32J-16J-24J-36J-30J-12J-22J-20J-374-20-2J-14J-28J-10 
  • ALM: Almeria
  • ATH: Athletic
  • ATM: At.Madrid
  • BAR: Barcelona
  • CEL: Celta
  • COR: Còrdova
  • DEP: RC Deportivo
  • EIB: Eibar
  • ELX: Elx
  • ESP: Espanyol
  • GET: Getafe
  • GRA: Granada
  • LLE: Llevant
  • MAL: Màlaga
  • RAY: Rayo
  • RMA: R. Madrid
  • RSD: R Societat
  • SEV: Sevilla
  • VAL: València
  • VIL: Vila-real

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.