PrimeraDivisio
inici > futbol
  • VÍDEOS
  • 02/10/2014

    La broma de Calzón a Kiko Casilla

    526357200:32EspanyolEsport Club
    PlayLa broma de Calzón a Kiko Casilla
  • 02/10/2014

    Xavi no es resigna a ser suplent

    526352600:21BarçaTelenotícies Migdia
    PlayXavi no es resigna a ser suplent
  • 02/10/2014

    Messi, ambaixador Gillette, dóna la cara

    526341101:22BarçaTelenotícies migdia
    PlayMessi, ambaixador Gillette, dóna la cara
  • 02/10/2014

    Messi: "Neymar serà el número 1"

    526333417:44FutbolTransmissions esportives
    PlayMessi: "Neymar serà el número 1"

Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15. Jornada 07

futbol: Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15

Resultats

 

Getafe - Còrdova

03/10/2014 21:00
 

València - At.Madrid

04/10/2014 16:00
 

Rayo - Barcelona

04/10/2014 18:00
 

Eibar - Llevant

04/10/2014 20:00
 

Almeria - Elx

04/10/2014 22:00
 

Màlaga - Granada

04/10/2014 22:00
 

Sevilla - RC Deportivo

05/10/2014 12:00
 

Celta - Vila-real

05/10/2014 17:00
 

Espanyol - R Societat

05/10/2014 19:00
 

R. Madrid - Athletic

05/10/2014 21:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15

futbol: Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Barcelona166510170
2València146420143
3At.Madrid146420114
4Sevilla13641197
5R. Madrid126402209
6Celta126330117
7Vila-real8622276
8Eibar8622254
9Rayo862221010
10Almeria8622255
11Granada8622249
12Espanyol6613278
13Màlaga6613236
14Getafe66204310
15R Societat5612389
16Athletic4611446
17RC Deportivo46114715
18Elx46114514
19Llevant46114112
20Còrdova36033310
  • Lliga de Campions
  • Lliga Europa
  • Descens

Lliga Espanyola 1ª Divisió 2014-15. Jornada 8

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Granada - Rayo17/10/201421:00h
Llevant - R. Madrid18/10/201416:00h
Athletic - Celta18/10/201418:00h
Barcelona - Eibar18/10/201420:00h
Còrdova - Màlaga18/10/201422:00h
At.Madrid - Espanyol19/10/201412:00h
RC Deportivo - València19/10/201417:00h
Elx - Sevilla19/10/201419:00h
Vila-real - Almeria19/10/201421:00h
R Societat - Getafe20/10/201420:45h

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

PUBLICITAT

ACTUALITATmés notícies
Quadre de partits i resultats

Calendari

 ALMATHATMBARCELCORDEPEIBELXESPGETGRALLEMALRAYRMARSDSEVVALVIL
ALM J-090-1J-11J-351-1J-25J-33J-071-1J-21J-31J-29J-36J-13J-15J-23J-18J-38J-27
ATHJ-28 J-16J-22J-08J-14J-360-0J-18J-12J-320-13-0J-20J-24J-26J-34J-10J-30J-38
ATMJ-24J-35 J-372-2J-10J-132-1J-33J-08J-28J-19J-17J-12J-20J-22J-304-0J-26J-15
BARJ-302-0J-18 J-10J-16J-38J-083-0J-14J-346-0J-23J-24J-26J-28J-36J-12J-32J-21
CELJ-16J-27J-23J-29 J-212-1J-13J-25J-383-1J-11J-09J-34J-31J-332-2J-36J-18J-07
CORJ-22J-33J-29J-351-1 J-11J-19J-310-0J-26J-17J-15J-08J-37J-20J-091-3J-24J-13
DEP0-1J-17J-32J-19J-24J-30 J-22J-15J-28J-10J-20J-37J-142-22-8J-12J-26J-08J-35
EIBJ-14J-25J-21J-27J-32J-380-1 J-23J-36J-18J-09J-07J-30J-29J-121-0J-34J-161-1
ELXJ-26J-37J-14J-200-1J-12J-340-2 J-10J-301-1J-19J-16J-22J-24J-32J-08J-28J-17
ESPJ-20J-31J-27J-33J-19J-25J-09J-17J-29 2-0J-15J-132-2J-35J-37J-071-2J-22J-11
GET1-0J-13J-09J-15J-20J-07J-29J-37J-11J-24 J-35J-331-0J-17J-19J-27J-220-3J-31
GRAJ-12J-23J-38J-25J-30J-362-1J-28J-21J-34J-16 0-1J-26J-08J-10J-18J-32J-140-0
LLEJ-10J-21J-360-5J-28J-34J-18J-26J-38J-32J-14J-24 J-220-2J-08J-16J-30J-120-2
MALJ-171-0J-310-0J-15J-27J-33J-11J-35J-23J-25J-070-0 J-09J-13J-29J-38J-21J-18
RAYJ-322-10-0J-07J-12J-18J-21J-102-3J-16J-36J-27J-25J-28 J-30J-38J-14J-34J-23
RMAJ-34J-071-2J-09J-142-0J-23J-315-1J-18J-38J-29J-27J-32J-11 J-21J-16J-36J-25
RSD1-2J-15J-11J-17J-22J-28J-31J-20J-13J-26J-08J-37J-35J-10J-194-2 J-241-1J-33
SEVJ-37J-29J-25J-31J-17J-23J-07J-15J-27J-212-0J-13J-11J-19J-33J-351-0 1-1J-09
VALJ-19J-11J-07J-13J-373-0J-27J-35J-093-1J-23J-33J-313-0J-15J-17J-25J-20 J-29
VILJ-08J-19J-340-1J-26J-32J-16J-24J-36J-30J-12J-22J-20J-374-20-2J-14J-28J-10 
  • ALM: Almeria
  • ATH: Athletic
  • ATM: At.Madrid
  • BAR: Barcelona
  • CEL: Celta
  • COR: Còrdova
  • DEP: RC Deportivo
  • EIB: Eibar
  • ELX: Elx
  • ESP: Espanyol
  • GET: Getafe
  • GRA: Granada
  • LLE: Llevant
  • MAL: Màlaga
  • RAY: Rayo
  • RMA: R. Madrid
  • RSD: R Societat
  • SEV: Sevilla
  • VAL: València
  • VIL: Vila-real

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.