PrimeraDivisio
inici > futbol
  • VÍDEOS
  • 19/04/2014

    Jhon Córdoba: "Només ha estat un fort cop al maluc"

    503289101:12EspanyolGol a Gol
    PlayJhon Córdoba: "Només ha estat un fort cop al maluc"
  • 19/04/2014

    Resum del Reial Societat, 2-Espanyol, 1

    503287101:22FutbolNotícies 3/24
    PlayResum del Reial Societat, 2-Espanyol, 1
  • 19/04/2014

    Aguirre: "Ha estat un cop dur"

    503285105:44EspanyolGol a Gol
    PlayAguirre: "Ha estat un cop dur"
  • 19/04/2014

    Els gols de la Reial Societat-Espanyol (2-1)

    503283100:45FutbolNotícies 3/24
    PlayEls gols de la Reial Societat-Espanyol (2-1)

Lliga BBVA. Jornada 34

futbol: Lliga BBVA

Resultats

finalitzat

At.Madrid - Elx

2-0
finalitzat

Osasuna - València

1-1
finalitzat

Llevant - Getafe

0-0
finalitzat

R Societat - Espanyol

2-1
 

Almeria - Celta

20/04/2014 12:00
 

Rayo - Betis

20/04/2014 17:00
 

Sevilla - Granada

20/04/2014 19:00
 

Barcelona - Athletic

20/04/2014 21:00
 

Màlaga - Vila-real

21/04/2014 22:00
 

Valladolid - R. Madrid

07/05/2014 21:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga BBVA

futbol: Lliga BBVA

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1At.Madrid853427437422
2R. Madrid793325449432
3Barcelona783325359227
4Athletic623318875835
5Sevilla563316896147
6R Societat5434159105851
7Vila-real5233157115238
8València4534129134747
9Llevant41341011133041
10Espanyol4134118153844
11Màlaga3833108153543
12Celta3733107163649
13Granada3733114183046
14Rayo3733114183970
15Osasuna353498172954
16Elx3534811152746
17Valladolid3233614133250
18Getafe323488182951
19Almeria303386193464
20Betis223357212866
  • Lliga de Campions
  • Lliga Europa
  • Descens

Lliga BBVA. Jornada 35

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Elx - Llevant25/04/201421:00h
Granada - Rayo26/04/201416:00h
Getafe - Màlaga26/04/201418:00h
R. Madrid - Osasuna26/04/201420:00h
Betis - R Societat26/04/201422:00h
Espanyol - Almeria27/04/201412:00h
València - At.Madrid27/04/201417:00h
Athletic - Sevilla27/04/201419:00h
Vila-real - Barcelona27/04/201421:00h
Celta - Valladolid28/04/201422:00h

A fons

"Marcats pel 21"

El documental sobre Dani Jarque

PUBLICITAT

ACTUALITATmés notícies
Quadre de partits i resultats

Calendari

 ALMATHATMBARBETCELELXESPGETGRALLEMALOSARAYRMARSDSEVVALVILVLD
ALM J-382-00-2J-36J-342-20-01-03-02-20-01-20-10-54-31-32-22-31-0
ATH6-1 1-21-02-13-22-21-21-04-02-13-02-02-11-1J-37J-351-12-04-2
ATM4-22-0 0-05-02-12-01-07-01-03-2J-372-15-02-24-01-13-01-03-0
BAR4-1J-34J-38 3-13-04-01-0J-364-07-03-07-06-02-14-13-22-32-14-1
BET0-10-20-21-4 1-21-22-02-00-00-01-21-22-20-5J-350-23-11-0J-37
CEL3-10-00-20-34-2 0-12-21-11-10-10-21-10-2J-372-21-02-10-0J-35
ELX1-00-00-2J-370-01-0 2-11-00-1J-350-10-02-01-21-11-12-10-10-0
ESPJ-353-21-00-10-01-03-1 0-21-00-00-0J-372-20-11-21-33-11-24-2
GET2-20-10-22-53-12-01-10-0 3-31-0J-352-10-10-32-2J-370-10-10-0
GRAJ-372-01-21-01-01-21-00-10-2 0-23-10-0J-350-11-31-20-12-04-0
LLE1-01-2J-361-11-30-12-13-00-00-1 1-02-00-02-30-00-0J-370-31-1
MAL2-01-20-10-13-20-5J-361-21-04-1J-38 0-15-00-10-13-20-0J-341-1
OSA0-11-53-00-0J-38J-362-11-02-01-20-10-2 3-12-21-11-21-10-30-0
RAY3-1J-362-40-4J-343-03-01-4J-380-21-24-11-0 2-31-00-11-02-50-3
RMA4-03-10-13-42-13-03-0J-384-12-03-02-0J-355-0 5-17-3J-364-24-0
RSD3-02-01-23-15-14-34-02-12-0J-360-00-05-02-30-4 1-11-0J-381-0
SEV2-11-11-31-44-00-1J-384-13-0J-342-32-22-14-12-11-0 0-0J-364-1
VAL1-21-1J-352-35-0J-382-12-21-32-12-01-03-01-02-31-23-1 2-12-2
VIL2-01-11-1J-351-10-21-12-10-23-01-01-13-1J-372-25-11-24-1 2-1
VLD1-01-20-21-00-03-02-2J-361-0J-381-12-20-11-1J-342-22-20-01-0 
  • ALM: Almeria
  • ATH: Athletic
  • ATM: At.Madrid
  • BAR: Barcelona
  • BET: Betis
  • CEL: Celta
  • ELX: Elx
  • ESP: Espanyol
  • GET: Getafe
  • GRA: Granada
  • LLE: Llevant
  • MAL: Màlaga
  • OSA: Osasuna
  • RAY: Rayo
  • RMA: R. Madrid
  • RSD: R Societat
  • SEV: Sevilla
  • VAL: València
  • VIL: Vila-real
  • VLD: Valladolid

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.