PrimeraDivisio
inici > futbol
  • VÍDEOS
  • 24/07/2014

    Jeremy Mathieu passa la revisió mèdica

    518731102:28FutbolTelenotícies migdia
    PlayJeremy Mathieu passa la revisió mèdica
  • 24/07/2014

    El TAS revisarà la sanció a Luis Suárez

    518749201:11FutbolTelenotícies migdia
    PlayEl TAS revisarà la sanció a Luis Suárez
  • 24/07/2014

    Sergio González valora el primer rival a la Lliga

    518751400:34FutbolTelenotícies migdia
    PlaySergio González valora el primer rival a la Lliga
  • 24/07/2014

    Els internacionals del Barça passen les proves mèdiques

    518701101:05FutbolNotícies 3/24
    PlayEls internacionals del Barça passen les proves mèdiques

Lliga BBVA. Jornada 38

futbol: Lliga BBVA

Resultats

finalitzat

Màlaga - Llevant

1-0
finalitzat

R. Madrid - Espanyol

3-1
finalitzat

Barcelona - At.Madrid

1-1
finalitzat

València - Celta

2-1
finalitzat

R Societat - Vila-real

1-2
finalitzat

Almeria - Athletic

0-0
finalitzat

Osasuna - Betis

2-1
finalitzat

Rayo - Getafe

1-2
finalitzat

Valladolid - Granada

0-1
finalitzat

Sevilla - Elx

3-1
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga BBVA

futbol: Lliga BBVA

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1At.Madrid903828647726
2Barcelona8738276510033
3R. Madrid8738276510438
4Athletic7038201086639
5Sevilla6338189116952
6Vila-real5938178136044
7R Societat59381611116255
8València49381310155153
9Celta4938147174954
10Llevant48381212143543
11Màlaga4538129173946
12Rayo4338134214680
13Getafe4238119183554
14Espanyol4238119184151
15Granada4138125213256
16Elx4038913163050
17Almeria4038117204371
18Osasuna3938109193262
19Valladolid3638715163860
20Betis253867253678
  • Lliga de Campions
  • Lliga Europa
  • Descens
Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora

Especial

Mundial 2014

Tota la informació del Mundial del Brasil

PUBLICITAT

ACTUALITATmés notícies
Quadre de partits i resultats

Calendari

 ALMATHATMBARBETCELELXESPGETGRALLEMALOSARAYRMARSDSEVVALVILVLD
ALM 0-02-00-23-22-42-20-01-03-02-20-01-20-10-54-31-32-22-31-0
ATH6-1 1-21-02-13-22-21-21-04-02-13-02-02-11-11-13-11-12-04-2
ATM4-22-0 0-05-02-12-01-07-01-03-21-12-15-02-24-01-13-01-03-0
BAR4-12-11-1 3-13-04-01-02-24-07-03-07-06-02-14-13-22-32-14-1
BET0-10-20-21-4 1-21-22-02-00-00-01-21-22-20-50-10-23-11-04-3
CEL3-10-00-20-34-2 0-12-21-11-10-10-21-10-22-02-21-02-10-04-1
ELX1-00-00-20-00-01-0 2-11-00-11-10-10-02-01-21-11-12-10-10-0
ESP1-23-21-00-10-01-03-1 0-21-00-00-01-12-20-11-21-33-11-24-2
GET2-20-10-22-53-12-01-10-0 3-31-01-02-10-10-32-21-00-10-10-0
GRA0-22-01-21-01-01-21-00-10-2 0-23-10-00-30-11-31-20-12-04-0
LLE1-01-22-01-11-30-12-13-00-00-1 1-02-00-02-30-00-02-00-31-1
MAL2-01-20-10-13-20-50-11-21-04-11-0 0-15-00-10-13-20-02-01-1
OSA0-11-53-00-02-10-22-11-02-01-20-10-2 3-12-21-11-21-10-30-0
RAY3-10-32-40-43-13-03-01-41-20-21-24-11-0 2-31-00-11-02-50-3
RMA4-03-10-13-42-13-03-03-14-12-03-02-04-05-0 5-17-32-24-24-0
RSD3-02-01-23-15-14-34-02-12-01-10-00-05-02-30-4 1-11-01-21-0
SEV2-11-11-31-44-00-13-14-13-04-02-32-22-14-12-11-0 0-00-04-1
VAL1-21-10-12-35-02-12-12-21-32-12-01-03-01-02-31-23-1 2-12-2
VIL2-01-11-12-31-10-21-12-10-23-01-01-13-14-02-25-11-24-1 2-1
VLD1-01-20-21-00-03-02-21-01-00-11-12-20-11-11-12-22-20-01-0 
  • ALM: Almeria
  • ATH: Athletic
  • ATM: At.Madrid
  • BAR: Barcelona
  • BET: Betis
  • CEL: Celta
  • ELX: Elx
  • ESP: Espanyol
  • GET: Getafe
  • GRA: Granada
  • LLE: Llevant
  • MAL: Màlaga
  • OSA: Osasuna
  • RAY: Rayo
  • RMA: R. Madrid
  • RSD: R Societat
  • SEV: Sevilla
  • VAL: València
  • VIL: Vila-real
  • VLD: Valladolid

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.