SegonaDivisioB
inici > futbol

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3. Jornada 04

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Resultats

finalitzat

València M. - O. Xàtiva

0-1
finalitzat

At. Balears - Gimnàstic

0-1
finalitzat

Olot - Mallorca B

1-1
finalitzat

Reus Dep. - Saragossa B

2-0
finalitzat

Badalona - Sant Andreu

1-0
finalitzat

Hèrcules - Elx I.

2-1
finalitzat

Alcoià - Huracán

0-0
finalitzat

Lleida Esportiu - Eldense

4-0
finalitzat

L'Hospitalet - Vila-real B

2-0
finalitzat

Cornellà - Espanyol B

1-3
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Espanyol B104310104
2Badalona10431041
3Lleida Esportiu7421173
4Sant Andreu7421142
5Reus Dep.7421165
6Hèrcules7421154
7Mallorca B7421154
8Gimnàstic7421132
9Huracán6413065
10Saragossa B6420256
11Eldense6420257
12L'Hospitalet4411244
13Elx I.4411256
14València M.4411245
15O. Xàtiva4411212
16Alcoià4411246
17At. Balears2402246
18Olot2402235
19Vila-real B2402215
20Cornellà2402215
  • Promoció d'ascens
  • Promoció permanència
  • Descens

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3 . Jornada 5

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
L'Hospitalet - Badalona21/09/2014
Sant Andreu - At. Balears21/09/2014
Gimnàstic - Hèrcules21/09/2014
Elx I. - València M.21/09/2014
O. Xàtiva - Alcoià21/09/2014
Huracán - Lleida Esportiu21/09/2014
Eldense - Olot21/09/2014
Mallorca B - Reus Dep.21/09/2014
Saragossa B - Cornellà21/09/2014
Vila-real B - Espanyol B21/09/2014
  • VÍDEOS
  • 03/09/2014

    Iván Carril, el futbolista que es va escapar de l'Iraq

    522651101:48EsportsTelenotícies migdia
    PlayIván Carril, el futbolista que es va escapar de l'Iraq
  • 01/09/2014

    Els millors gols de la jornada al futbol català

    522393100:40FutbolFutbol Cat.
    PlayEls millors gols de la jornada al futbol català
  • 03/08/2014

    L'anunci del CE L'Hospitalet per captar nous socis

    519821100:58FutbolTot l'esport
    PlayL'anunci del CE L'Hospitalet per captar nous socis
  • 10/07/2014

    L'exdona d'Alves compra el Sant Andreu

    516779200:29EsportsTelenotícies migdia
    PlayL'exdona d'Alves compra el Sant Andreu

PUBLICITAT

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.