SegonaDivisioB
inici > futbol

Segona B grup 3. Jornada 35

futbol: Segona B grup 3

Resultats

finalitzat

Elx I. - Badalona

2-0
finalitzat

Espanyol B - Ontinyent

4-3
finalitzat

Prat - O. Xātiva

2-0
finalitzat

Vila-real B - Olot

0-0
 

Constāncia - L'Hospitalet

20/04/2014 12:00
 

Sant Andreu - At. Balears

20/04/2014 12:00
 

Llagostera - Reus Dep.

20/04/2014 12:00
 

Huracán - Alcoiā

20/04/2014 17:30
 

Llevant B - Gimnāstic

20/04/2014 18:00
 

Lleida Esportiu - Valčncia M.

20/04/2014 19:00
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Segona B grup 3

futbol: Segona B grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1At. Balears623418885032
2Llagostera6134171075432
3Elx I.6135171085738
4Alcoiā5934161174931
5L'Hospitalet5934161175429
6Lleida Esportiu5634151184432
7Gimnāstic5534141374334
8Huracán5134149113731
9O. Xātiva51351312103632
10Espanyol B49351310123640
11Vila-real B4835146154238
12Reus Dep.4534129133442
13Badalona43351013123635
14Olot4235119154152
15Valčncia M.3634106183345
16Sant Andreu3534811152841
17Prat3435810172641
18Llevant B323488183854
19Constāncia2934611171847
20Ontinyent273576223464
  • Promociķ d'ascens
  • Promociķ permančncia
  • Descens

Segona B grup 3 . Jornada 36

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
At. Balears - L'Hospitalet27/04/2014
Ontinyent - Sant Andreu27/04/2014
O. Xātiva - Espanyol B27/04/2014
Valčncia M. - Prat27/04/2014
Alcoiā - Lleida Esportiu27/04/2014
Olot - Huracán27/04/2014
Badalona - Vila-real B27/04/2014
Gimnāstic - Elx I.27/04/2014
Reus Dep. - Llevant B27/04/2014
Llagostera - Constāncia27/04/2014
  • VÍDEOS
  • 14/04/2014

    Futbol Cat. - 14/04/2014

    502439425:35FutbolFutbol Cat.
    PlayFutbol Cat. - 14/04/2014
  • 31/03/2014

    Lolo (Badalona) marca el golās de la jornada

    499159200:27FutbolFutbol Cat
    PlayLolo (Badalona) marca el golàs de la jornada
  • 31/03/2014

    Jornada Segona B Barcelona

    499093101:09EsportsTelenotícies comarques
    PlayJornada Segona B Barcelona
  • 24/03/2014

    Futbol Cat. - 24/03/2014

    497643126:07EsportsFutbol Cat.
    PlayFutbol Cat. - 24/03/2014

PUBLICITAT

A fons

"Marcats pel 21"

El documental sobre Dani Jarque

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.