SegonaDivisioB
inici > futbol

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3. Jornada 06

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Resultats

finalitzat

Espanyol B - Saragossa B

5-0
finalitzat

València M. - Gimnàstic

1-2
finalitzat

At. Balears - L'Hospitalet

0-0
finalitzat

Reus Dep. - Eldense

1-1
finalitzat

Cornellà - Mallorca B

3-0
finalitzat

Hèrcules - Sant Andreu

2-0
finalitzat

Olot - Huracán

0-0
finalitzat

Alcoià - Elx I.

1-0
finalitzat

Lleida Esportiu - O. Xàtiva

1-0
finalitzat

Badalona - Vila-real B

2-1
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Lleida Esportiu2010622125
2Gimnàstic201062294
3Hèrcules1910541125
4Espanyol B18105321910
5Badalona181053296
6Mallorca B17105231718
7Cornellà15104331110
8Huracán151036187
9Reus Dep.14104241311
10Sant Andreu131041589
11L'Hospitalet12103341010
12Olot121033479
13Elx I.11103251011
14Eldense11103251214
15Alcoià1110325813
16València M.10102441010
17Vila-real B1010244913
18Saragossa B10103161322
19O. Xàtiva91023569
20At. Balears710145916
  • Promoció d'ascens
  • Promoció permanència
  • Descens

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3 . Jornada 7

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Vila-real B - Saragossa B04/10/201418:00h
Huracán - Reus Dep.04/10/201418:30h
Badalona - At. Balears05/10/201412:00h
L'Hospitalet - Hèrcules05/10/201412:00h
Sant Andreu - València M.05/10/201412:00h
Elx I. - Lleida Esportiu05/10/201412:00h
Mallorca B - Espanyol B05/10/201412:00h
O. Xàtiva - Olot05/10/201417:00h
Gimnàstic - Alcoià05/10/201418:00h
Eldense - Cornellà05/10/201419:00h
  • VÍDEOS
  • 20/10/2014

    Zidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid

    529525101:07FutbolTelenotícies migdia
    PlayZidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526845300:12FutbolTransmissions esportives
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet
  • 06/10/2014

    Errada increïble d'un jugador de l'Elx B

    526843500:08FutbolFutbol Cat.
    PlayErrada increïble d'un jugador de l'Elx B
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526859100:12FutbolFutbol Cat.
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

PUBLICITAT

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.