SegonaDivisioB
inici > futbol

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3. Jornada 09

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Resultats

finalitzat

Huracán - Espanyol B

0-0
finalitzat

At. Balears - Hèrcules

0-3
finalitzat

L'Hospitalet - Alcoià

3-0
finalitzat

Sant Andreu - Lleida Esportiu

0-1
finalitzat

Elx I. - Reus Dep.

2-1
finalitzat

Vila-real B - Mallorca B

2-2
finalitzat

Badalona - València M.

0-0
finalitzat

Gimnàstic - Olot

1-0
finalitzat

O. Xàtiva - Cornellà

1-1
finalitzat

Eldense - Saragossa B

3-0
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Lleida Esportiu199612125
2Hèrcules189531125
3Gimnàstic17952274
4Espanyol B1594321810
5Badalona15843174
6Reus Dep.149423139
7Huracán14935187
8Mallorca B1494231416
9Sant Andreu13941488
10Cornellà12933399
11L'Hospitalet1193241010
12Elx I.11932499
13Eldense1193241011
14València M.9923499
15O. Xàtiva9923468
16Vila-real B98233811
17Olot9923469
18Saragossa B993061322
19Alcoià89225713
20At. Balears69135815
  • Promoció d'ascens
  • Promoció permanència
  • Descens

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3 . Jornada 10

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Espanyol B - O. Xàtiva25/10/201418:00h
Saragossa B - Huracán26/10/201411:30h
Hèrcules - Vila-real B26/10/201412:00h
València M. - At. Balears26/10/201412:00h
Reus Dep. - Gimnàstic26/10/201412:00h
Cornellà - Elx I.26/10/201412:00h
Mallorca B - Eldense26/10/201412:00h
Alcoià - Badalona26/10/201417:00h
Lleida Esportiu - L'Hospitalet26/10/201417:00h
Olot - Sant Andreu26/10/201417:00h
  • VÍDEOS
  • 20/10/2014

    Zidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid

    529525101:07FutbolTelenotícies migdia
    PlayZidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526845300:12FutbolTransmissions esportives
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet
  • 06/10/2014

    Errada increïble d'un jugador de l'Elx B

    526843500:08FutbolFutbol Cat.
    PlayErrada increïble d'un jugador de l'Elx B
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526859100:12FutbolFutbol Cat.
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

PUBLICITAT

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.