SegonaDivisioB
inici > futbol

Final. Jornada 02

futbol: Final

Resultats

finalitzat

Albacete - Racing de Santander

3-2
finalitzat

Llagostera - Gimnástic Tarragona

2-1
finalitzat

L´Hospitalet - Leganés

1-1
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Segona B grup 3

futbol: Segona B grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Llagostera6938191276136
2L'Hospitalet6838191186132
3Lleida Esportiu6838191185235
4Gimnàstic6738181375237
5At. Balears6638199105336
6Elx I.64381810106041
7Alcoià6438171385234
8Espanyol B54381412124345
9Huracán52381410144038
10O. Xàtiva52381313123735
11Vila-real B5138156174542
12Reus Dep.5138149153849
13Badalona46381113143839
14Olot4538129174760
15Sant Andreu44381111163344
16València M.4038117203953
17Prat3838911183145
18Llevant B363899204259
19Constància3438713182352
20Ontinyent273876253469
  • Promoció d'ascens
  • Promoció permanència
  • Descens
Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Gimnástic Tarragona - Sestao01/06/201419:00h
Real Avilés - Llagostera01/06/201418:45h
Lleida Esportiu - Leganés01/06/201418:00h
La Hoya Lorca - L´Hospitalet01/06/201419:30h
  • VÍDEOS
  • 10/07/2014

    L'exdona d'Alves compra el Sant Andreu

    516779200:29EsportsTelenotícies migdia
    PlayL'exdona d'Alves compra el Sant Andreu
  • 22/06/2014

    Ariday confirma el seu fitxatge pel Sabadell

    514387200:29FutbolTot l'esport
    PlayAriday confirma el seu fitxatge pel Sabadell
  • 22/06/2014

    El Leganés deixa l'Hospitalet sense ascens

    514384401:16FutbolNotícies 3/24
    PlayEl Leganés deixa l'Hospitalet sense ascens
  • 22/06/2014

    L'Hospitalet, lluny de Segona des de fa 50 anys

    514361301:25FutbolTelenotícies migdia
    PlayL'Hospitalet, lluny de Segona des de fa 50 anys

PUBLICITAT

Especial

Mundial 2014

Tota la informació del Mundial del Brasil

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.