SegonaDivisioB
inici > futbol

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3. Jornada 10

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Resultats

 

Espanyol B - O. Xàtiva

25/10/2014 18:00
 

Saragossa B - Huracán

26/10/2014 11:30
 

Hèrcules - Vila-real B

26/10/2014 12:00
 

València M. - At. Balears

26/10/2014 12:00
 

Reus Dep. - Gimnàstic

26/10/2014 12:00
 

Cornellà - Elx I.

26/10/2014 12:00
 

Mallorca B - Eldense

26/10/2014 12:00
 

Alcoià - Badalona

26/10/2014 17:00
 

Lleida Esportiu - L'Hospitalet

26/10/2014 17:00
 

Olot - Sant Andreu

26/10/2014 17:00
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Lleida Esportiu199612125
2Hèrcules189531125
3Gimnàstic17952274
4Espanyol B1594321810
5Badalona15843174
6Reus Dep.149423139
7Huracán14935187
8Mallorca B1494231416
9Sant Andreu13941488
10Cornellà12933399
11L'Hospitalet1193241010
12Elx I.11932499
13Eldense1193241011
14València M.9923499
15O. Xàtiva9923468
16Vila-real B98233811
17Olot9923469
18Saragossa B993061322
19Alcoià89225713
20At. Balears69135815
  • Promoció d'ascens
  • Promoció permanència
  • Descens

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3 . Jornada 11

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Hèrcules - València M.02/11/2014
At. Balears - Alcoià02/11/2014
Badalona - Lleida Esportiu02/11/2014
L'Hospitalet - Olot02/11/2014
Sant Andreu - Reus Dep.02/11/2014
Gimnàstic - Cornellà02/11/2014
Elx I. - Espanyol B02/11/2014
O. Xàtiva - Saragossa B02/11/2014
Huracán - Mallorca B02/11/2014
Vila-real B - Eldense02/11/2014
  • VÍDEOS
  • 20/10/2014

    Zidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid

    529525101:07FutbolTelenotícies migdia
    PlayZidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526845300:12FutbolTransmissions esportives
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet
  • 06/10/2014

    Errada increïble d'un jugador de l'Elx B

    526843500:08FutbolFutbol Cat.
    PlayErrada increïble d'un jugador de l'Elx B
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526859100:12FutbolFutbol Cat.
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

PUBLICITAT

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.