SegonaDivisioB
inici > futbol

Segona B grup 3. Jornada 36

futbol: Segona B grup 3

Resultats

 

Badalona - Vila-real B

26/04/2014 18:00
 

O. Xātiva - Espanyol B

27/04/2014 11:00
 

At. Balears - L'Hospitalet

27/04/2014 12:00
 

Valčncia M. - Prat

27/04/2014 12:00
 

Llagostera - Constāncia

27/04/2014 12:00
 

Olot - Huracán

27/04/2014 17:00
 

Gimnāstic - Elx I.

27/04/2014 17:00
 

Reus Dep. - Llevant B

27/04/2014 17:00
 

Ontinyent - Sant Andreu

27/04/2014 18:00
 

Alcoiā - Lleida Esportiu

27/04/2014 19:00
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Segona B grup 3

futbol: Segona B grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Llagostera6435181075733
2At. Balears623518895134
3Elx I.6135171085738
4Alcoiā6035161274931
5L'Hospitalet5935161185531
6Lleida Esportiu5935161184532
7Gimnāstic5835151374535
8Huracán52351410113731
9O. Xātiva51351312103632
10Espanyol B49351310123640
11Vila-real B4835146154238
12Reus Dep.4535129143545
13Badalona43351013123635
14Olot4235119154152
15Sant Andreu3835911153042
16Valčncia M.3635106193346
17Prat3435810172641
18Llevant B323588193956
19Constāncia3235711172048
20Ontinyent273576223464
  • Promociķ d'ascens
  • Promociķ permančncia
  • Descens

Segona B grup 3 . Jornada 37

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
At. Balears - Constāncia04/05/2014
L'Hospitalet - Ontinyent04/05/2014
Sant Andreu - O. Xātiva04/05/2014
Espanyol B - Valčncia M.04/05/2014
Prat - Alcoiā04/05/2014
Lleida Esportiu - Olot04/05/2014
Huracán - Badalona04/05/2014
Vila-real B - Gimnāstic04/05/2014
Elx I. - Reus Dep.04/05/2014
Llevant B - Llagostera04/05/2014
  • VÍDEOS
  • 21/04/2014

    Ton Alcover marca el golās de la jornada

    503477100:49FutbolFutbol Cat
    PlayTon Alcover marca el golàs de la jornada
  • 14/04/2014

    Futbol Cat. - 14/04/2014

    502439425:35FutbolFutbol Cat.
    PlayFutbol Cat. - 14/04/2014
  • 31/03/2014

    Lolo (Badalona) marca el golās de la jornada

    499159200:27FutbolFutbol Cat
    PlayLolo (Badalona) marca el golàs de la jornada
  • 31/03/2014

    Jornada Segona B Barcelona

    499093101:09EsportsTelenotícies comarques
    PlayJornada Segona B Barcelona

PUBLICITAT

A fons

"Marcats pel 21"

El documental sobre Dani Jarque

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.