SegonaDivisioB
inici > futbol

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3. Jornada 14

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Resultats

finalitzat

Saragossa B - Sant Andreu

0-2
finalitzat

Espanyol B - L'Hospitalet

3-2
finalitzat

Huracán - O. Xàtiva

1-3
finalitzat

Reus Dep. - At. Balears

1-0
finalitzat

Mallorca B - Gimnàstic

1-1
finalitzat

Olot - Hèrcules

0-2
finalitzat

Alcoià - Vila-real B

0-3
finalitzat

Lleida Esportiu - València M.

3-1
finalitzat

Eldense - Elx I.

0-0
finalitzat

Cornellà - Badalona

1-1
  • Finalitzat
  • En joc
  • Ajornat/Suspès

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

futbol: Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Reus Dep.26148241812
2Espanyol B25147432514
3Hèrcules2514743178
4Lleida Esportiu24147341612
5Gimnàstic2314653129
6Mallorca B23146532020
7Badalona21145631513
8Alcoià20146261317
9Vila-real B19145451816
10Huracán19144731213
11Sant Andreu18145361010
12Cornellà18144641213
13Elx I.17144551515
14L'Hospitalet16144461515
15València M.16144461416
16O. Xàtiva15144371113
17Eldense15144371520
18Olot14143561117
19At. Balears13143471519
20Saragossa B12143381830
  • Promoció d'ascens
  • Promoció permanència
  • Descens

Lliga Espanyola 2ª Divisió B Grup 3 . Jornada 15

Partits de la propera jornada

Propera jornada

DiaHora
Alcoià - Lleida Esportiu30/11/2014
València M. - Olot30/11/2014
Hèrcules - Reus Dep.30/11/2014
At. Balears - Cornellà30/11/2014
Badalona - Espanyol B30/11/2014
L'Hospitalet - Saragossa B30/11/2014
Sant Andreu - Mallorca B30/11/2014
Gimnàstic - Eldense30/11/2014
Elx I. - Huracán30/11/2014
Vila-real B - O. Xàtiva30/11/2014
  • VÍDEOS
  • 10/11/2014

    El millor gol de la jornada del futbol català. Abraham, del Badalona.

    533821100:19FutbolFutbol Cat.
    PlayEl millor gol de la jornada del futbol català. Abraham, del Badalona.
  • 20/10/2014

    Zidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid

    529525101:07FutbolTelenotícies migdia
    PlayZidane, sense carnet, continua entrenant el filial del Madrid
  • 06/10/2014

    La monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet

    526845300:12FutbolTransmissions esportives
    PlayLa monumental pífia de Craviotto de l'Hospitalet
  • 06/10/2014

    Errada increïble d'un jugador de l'Elx B

    526843500:08FutbolFutbol Cat.
    PlayErrada increïble d'un jugador de l'Elx B

PUBLICITAT

Especial

Zona Champions

Tota l'emoció de la Lliga de Campions

Serveis

© Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.