LligadeCampions
inici > handbol

Lliga de campions Quarts. Jornada 01

handbol: Lliga de campions Quarts

Resultats

 

Rhein N.L. - Barcelona

20/04/2014 19:15
 

Flensburg - Vardar

21/04/2014 19:00
finalitzat

Metalurg - Kiel

21-31
finalitzat

Paris S.G. - Veszprém

26-28
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions

handbol: Lliga de campions

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Veszprém1710811303243
2Rhein N.L.1610721305252
3Celje910415269272
4M. Zaporojie910415277296
5Osiguranje810406267282
6S.Petersburg110019216292

    Lliga de campions

    handbol: Lliga de campions

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1Kiel1710811298268
    2KIF Kolding1410703249240
    3T. Kielce1310613307276
    4Wisla Plock810406275277
    5Porto510217241278
    6Dunquerke310118237268

      Lliga de campions

      handbol: Lliga de campions

      Classificació

      PuntsPJPGPEPPFC
      1Barcelona1710811348256
      2Paris S.G.1310613315288
      3Metalurg1210523256265
      4Vardar1010424269263
      5Dinamo Minsk710316266295
      6Wacker Thun110019242329

        Lliga de campions

        handbol: Lliga de campions

        Classificació

        PuntsPJPGPEPPFC
        1Hamburg1810901330266
        2Flensburg1710811314272
        3Gorenje810406307320
        4Aalborg810406275265
        5N. Logronyo810325292320
        6Halmstad110019289364

          Perfil

          Tots els resultats

          Els resultats de les principals competicions

          A fons

          Titan Desert

          El Dakar de les bicis

          titandesert_participants

          PUBLICITAT

          ACTUALITATmés notícies
          Karabatic llançant la pilota davant Simon Jensen. (Foto: EFE).

          Barça-Rhein, a quarts de la Champions d'handbol

          El Barça d'handbol s'enfrontarà al Rhein Neckar Löwen alemany als quarts de final de la Lliga de Campions. Els altres creuaments són: Flensburg-Vadar; Metalurg-Kiel; PSG-Veszprem.

          Serveis

          © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.