LligadeCampions
inici > handbol

Lliga de campions Quarts. Jornada 01

handbol: Lliga de campions Quarts

Resultats

finalitzat

Rhein N.L. - Barcelona

38-31
finalitzat

Flensburg - Vardar

24-22
finalitzat

Metalurg - Kiel

21-31
finalitzat

Paris S.G. - Veszprém

26-28
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions

handbol: Lliga de campions

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Veszprém1710811303243
2Rhein N.L.1610721305252
3Celje910415269272
4M. Zaporojie910415277296
5Osiguranje810406267282
6S.Petersburg110019216292

    Lliga de campions

    handbol: Lliga de campions

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1Kiel1710811298268
    2KIF Kolding1410703249240
    3T. Kielce1310613307276
    4Wisla Plock810406275277
    5Porto510217241278
    6Dunquerke310118237268

      Lliga de campions

      handbol: Lliga de campions

      Classificació

      PuntsPJPGPEPPFC
      1Barcelona1710811348256
      2Paris S.G.1310613315288
      3Metalurg1210523256265
      4Vardar1010424269263
      5Dinamo Minsk710316266295
      6Wacker Thun110019242329

        Lliga de campions

        handbol: Lliga de campions

        Classificació

        PuntsPJPGPEPPFC
        1Hamburg1810901330266
        2Flensburg1710811314272
        3Gorenje810406307320
        4Aalborg810406275265
        5N. Logronyo810325292320
        6Halmstad110019289364

          Perfil

          Tots els resultats

          Els resultats de les principals competicions

          A fons

          Titan Desert

          El Dakar de les bicis

          titandesert_participants

          PUBLICITAT

          ACTUALITATmés notícies
          Kiril Lazarov es lamenta durant el partit a la pista del Rhein-Neckar Löwen. (Foto: EFE)

          Tocarà gesta al Palau (38-31)

          El Barça d'handbol s'ha complicat l'accés a la Final Four de la Lliga de Campions després de perdre per 38-31 a la pista del Rhein-Neckar Löwen en l'anada dels quarts de final. La gran actuació del danès Niklas Landin, a la porteria, i l'encert de Hensmeier, amb 14 gols, han deixat l'equip de Xavi Pascual contra les cordes. Els blaugranes han estat desconeguts i hauran d'apel·lar a la màgia del Palau per intentar remuntar els set gols de desavantatge en el partit de tornada.

          Serveis

          © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.