LligadeCampions
inici > handbol

Lliga de campions Final. Jornada 01

handbol: Lliga de campions Final

Resultats

finalitzat

Flensburg - Kiel

30-28
finalitzat

Barcelona - Veszprém

26-25
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions

handbol: Lliga de campions

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Veszprém1710811303243
2Rhein N.L.1610721305252
3Celje910415269272
4M. Zaporojie910415277296
5Osiguranje810406267282
6S.Petersburg110019216292

    Lliga de campions

    handbol: Lliga de campions

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1Kiel1710811298268
    2KIF Kolding1410703249240
    3T. Kielce1310613307276
    4Wisla Plock810406275277
    5Porto510217241278
    6Dunquerke310118237268

      Lliga de campions

      handbol: Lliga de campions

      Classificació

      PuntsPJPGPEPPFC
      1Barcelona1710811348256
      2Paris S.G.1310613315288
      3Metalurg1210523256265
      4Vardar1010424269263
      5Dinamo Minsk710316266295
      6Wacker Thun110019242329

        Lliga de campions

        handbol: Lliga de campions

        Classificació

        PuntsPJPGPEPPFC
        1Hamburg1810901330266
        2Flensburg1710811314272
        3Gorenje810406307320
        4Aalborg810406275265
        5N. Logronyo810325292320
        6Halmstad110019289364

          A fons

          Final Four Colònia-2014

          El Barça busca la novena

          El capità del Barça, Víctor Tomás, celebrant un gol. (Foto: FCB)

          Perfil

          Tots els resultats

          Els resultats de les principals competicions

          PUBLICITAT

          ACTUALITATmés notícies
          El Flensburg alemany és l'actual campió d'Europa.

          El Flensburg, rival del Barça d'handbol

          El Barça d'handbol ja sap quins rivals tindrà en el seu grup de classificació de la pròxima edició de la Lliga de Campions. El sorteig, que s'ha fet aquest divendres a Viena, ha determinat que l'equip blaugrana se les hagi de veure amb el Flensburg alemany, l'actual campió d'Europa. En el grup B hi haurà també el Kolding de Dinamarca, l'Alingsas de Suècia, el Wisla Plock de Polònia i un equip que sortirà de la fase prèvia

          Serveis

          © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.