LligadeCampions
inici > handbol

Lliga de campions Primera ronda. Jornada 04

handbol: Lliga de campions Primera ronda

Resultats

finalitzat

N. Logronyo - RK Zagreb

22-21
finalitzat

Metalurg - Kiel

27-42
finalitzat

HC Meshkov Brest - Paris S.G.

28-29
finalitzat

Besiktas MOGAZ HT - Flensburg

20-27
finalitzat

Wisla Plock - Alingsas HK

28-25
finalitzat

KIF Kolding - Barcelona

27-27
finalitzat

Celje - Veszprém

21-24
finalitzat

Montpellier - Vardar

34-34
finalitzat

Rhein N.L. - Medvedi

34-29
finalitzat

Dunquerke - T. Kielce

25-28
finalitzat

Motor Zaporozhye - Aalborg

25-28
finalitzat

Pick Szeged - Kadetten

34-24
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions Primera ronda. Jornada 04

handbol: Lliga de campions Primera ronda

Resultats

finalitzat

Metalurg - Paris S.G.

22-27
finalitzat

N. Logronyo - HC Meshkov Brest

39-31
finalitzat

RK Zagreb - Kiel

27-25
finalitzat

Kiel - N. Logronyo

34-32
finalitzat

HC Meshkov Brest - Metalurg

28-24
finalitzat

Paris S.G. - RK Zagreb

27-22
finalitzat

HC Meshkov Brest - Kiel

24-25
finalitzat

RK Zagreb - Metalurg

19-17
finalitzat

Paris S.G. - N. Logronyo

32-25
finalitzat

N. Logronyo - RK Zagreb

22-21
finalitzat

Metalurg - Kiel

27-42
finalitzat

HC Meshkov Brest - Paris S.G.

28-29
 

HC Meshkov Brest - RK Zagreb

15/11/2014 16:00
 

N. Logronyo - Metalurg

16/11/2014 17:00
 

Paris S.G. - Kiel

16/11/2014 19:30
 

Metalurg - N. Logronyo

22/11/2014 19:00
 

Kiel - Paris S.G.

22/11/2014 21:00
 

RK Zagreb - HC Meshkov Brest

23/11/2014 17:00
 

Kiel - RK Zagreb

26/11/2014 18:30
 

HC Meshkov Brest - N. Logronyo

29/11/2014 14:00
 

Paris S.G. - Metalurg

30/11/2014 19:00
 

N. Logronyo - Kiel

03/12/2014 19:30
 

Metalurg - HC Meshkov Brest

06/12/2014 19:00
 

RK Zagreb - Paris S.G.

09/12/2014 18:30
 

Paris S.G. - HC Meshkov Brest

11/02/2015
 

RK Zagreb - N. Logronyo

11/02/2015
 

Kiel - Metalurg

11/02/2015
 

Kiel - HC Meshkov Brest

18/02/2015
 

Metalurg - RK Zagreb

18/02/2015
 

N. Logronyo - Paris S.G.

18/02/2015
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions

handbol: Lliga de campions

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Paris S.G.8440011597
2Kiel64301126110
3N. Logronyo44202118118
4RK Zagreb442028991
5HC Meshkov Brest24103111117
6Metalurg0400490116

    Lliga de campions Primera ronda. Jornada 04

    handbol: Lliga de campions Primera ronda

    Resultats

    finalitzat

    Wisla Plock - Besiktas MOGAZ HT

    28-19
    finalitzat

    KIF Kolding - Flensburg

    35-21
    finalitzat

    Alingsas HK - Barcelona

    28-38
    finalitzat

    Barcelona - Wisla Plock

    30-25
    finalitzat

    Besiktas MOGAZ HT - KIF Kolding

    24-33
    finalitzat

    Flensburg - Alingsas HK

    31-21
    finalitzat

    Flensburg - Wisla Plock

    35-28
    finalitzat

    Alingsas HK - KIF Kolding

    19-23
    finalitzat

    Barcelona - Besiktas MOGAZ HT

    35-25
    finalitzat

    Besiktas MOGAZ HT - Flensburg

    20-27
    finalitzat

    Wisla Plock - Alingsas HK

    28-25
    finalitzat

    KIF Kolding - Barcelona

    27-27
     

    Wisla Plock - KIF Kolding

    13/11/2014 18:45
     

    Flensburg - Barcelona

    15/11/2014 21:00
     

    Besiktas MOGAZ HT - Alingsas HK

    16/11/2014 18:00
     

    Alingsas HK - Besiktas MOGAZ HT

    20/11/2014 19:00
     

    KIF Kolding - Wisla Plock

    23/11/2014 16:55
     

    Barcelona - Flensburg

    23/11/2014 19:30
     

    Besiktas MOGAZ HT - Wisla Plock

    29/11/2014 16:00
     

    Barcelona - Alingsas HK

    29/11/2014 16:15
     

    Flensburg - KIF Kolding

    30/11/2014 19:30
     

    Wisla Plock - Barcelona

    03/12/2014
     

    Alingsas HK - Flensburg

    04/12/2014 19:30
     

    KIF Kolding - Besiktas MOGAZ HT

    07/12/2014 16:50
     

    Flensburg - Besiktas MOGAZ HT

    11/02/2015
     

    Alingsas HK - Wisla Plock

    11/02/2015
     

    Barcelona - KIF Kolding

    11/02/2015
     

    Besiktas MOGAZ HT - Barcelona

    18/02/2015
     

    KIF Kolding - Alingsas HK

    18/02/2015
     

    Wisla Plock - Flensburg

    18/02/2015
    • Equip classificat
    • En joc
    • Finalitzat
    • Ajornat/Suspès

    Lliga de campions

    handbol: Lliga de campions

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1KIF Kolding7431011891
    2Barcelona74310130105
    3Flensburg64301114104
    4Wisla Plock44202109109
    5Alingsas HK0400493120
    6Besiktas MOGAZ HT0400488123

      Lliga de campions Primera ronda. Jornada 04

      handbol: Lliga de campions Primera ronda

      Resultats

      finalitzat

      Medvedi - Veszprém

      32-37
      finalitzat

      Celje - Vardar

      26-27
      finalitzat

      Rhein N.L. - Montpellier

      35-24
      finalitzat

      Vardar - Medvedi

      39-28
      finalitzat

      Veszprém - Rhein N.L.

      27-24
      finalitzat

      Montpellier - Celje

      35-29
      finalitzat

      Medvedi - Celje

      30-35
      finalitzat

      Veszprém - Montpellier

      30-29
      finalitzat

      Vardar - Rhein N.L.

      28-25
      finalitzat

      Celje - Veszprém

      21-24
      finalitzat

      Montpellier - Vardar

      34-34
      finalitzat

      Rhein N.L. - Medvedi

      34-29
       

      Rhein N.L. - Celje

      13/11/2014 19:30
       

      Vardar - Veszprém

      15/11/2014 19:00
       

      Montpellier - Medvedi

      16/11/2014 17:45
       

      Veszprém - Vardar

      22/11/2014 16:30
       

      Medvedi - Montpellier

      22/11/2014 17:30
       

      Celje - Rhein N.L.

      23/11/2014 17:00
       

      Veszprém - Medvedi

      29/11/2014 18:15
       

      Vardar - Celje

      29/11/2014 19:00
       

      Montpellier - Rhein N.L.

      29/11/2014 21:00
       

      Medvedi - Vardar

      06/12/2014 17:30
       

      Celje - Montpellier

      06/12/2014 20:30
       

      Rhein N.L. - Veszprém

      06/12/2014 21:00
       

      Vardar - Montpellier

      11/02/2015
       

      Medvedi - Rhein N.L.

      11/02/2015
       

      Veszprém - Celje

      11/02/2015
       

      Montpellier - Veszprém

      18/02/2015
       

      Celje - Medvedi

      18/02/2015
       

      Rhein N.L. - Vardar

      18/02/2015
      • Equip classificat
      • En joc
      • Finalitzat
      • Ajornat/Suspès

      Lliga de campions

      handbol: Lliga de campions

      Classificació

      PuntsPJPGPEPPFC
      1Veszprém84400118106
      2Vardar74310128113
      3Rhein N.L.44202118108
      4Montpellier34112122128
      5Celje24103111116
      6Medvedi04004119145

        Lliga de campions Primera ronda. Jornada 04

        handbol: Lliga de campions Primera ronda

        Resultats

        finalitzat

        Kadetten - T. Kielce

        28-33
        finalitzat

        Dunquerke - Aalborg

        21-26
        finalitzat

        Pick Szeged - Motor Zaporozhye

        27-26
        finalitzat

        T. Kielce - Pick Szeged

        37-32
        finalitzat

        Motor Zaporozhye - Dunquerke

        21-23
        finalitzat

        Aalborg - Kadetten

        23-23
        finalitzat

        Kadetten - Dunquerke

        25-23
        finalitzat

        Aalborg - Pick Szeged

        25-28
        finalitzat

        T. Kielce - Motor Zaporozhye

        30-26
        finalitzat

        Dunquerke - T. Kielce

        25-28
        finalitzat

        Motor Zaporozhye - Aalborg

        25-28
        finalitzat

        Pick Szeged - Kadetten

        34-24
         

        Motor Zaporozhye - Kadetten

        13/11/2014 17:00
         

        Pick Szeged - Dunquerke

        16/11/2014 16:00
         

        Aalborg - T. Kielce

        16/11/2014 16:50
         

        Kadetten - Motor Zaporozhye

        20/11/2014 20:00
         

        Dunquerke - Pick Szeged

        22/11/2014 14:30
         

        T. Kielce - Aalborg

        23/11/2014 15:10
         

        Motor Zaporozhye - Pick Szeged

        26/11/2014 18:00
         

        T. Kielce - Kadetten

        30/11/2014 13:30
         

        Aalborg - Dunquerke

        30/11/2014 16:50
         

        Kadetten - Aalborg

        04/12/2014 20:00
         

        Dunquerke - Motor Zaporozhye

        06/12/2014 16:00
         

        Pick Szeged - T. Kielce

        06/12/2014 16:30
         

        Aalborg - Motor Zaporozhye

        11/02/2015
         

        Kadetten - Pick Szeged

        11/02/2015
         

        T. Kielce - Dunquerke

        11/02/2015
         

        Motor Zaporozhye - T. Kielce

        18/02/2015
         

        Dunquerke - Kadetten

        18/02/2015
         

        Pick Szeged - Aalborg

        18/02/2015
        • Equip classificat
        • En joc
        • Finalitzat
        • Ajornat/Suspès

        Lliga de campions

        handbol: Lliga de campions

        Classificació

        PuntsPJPGPEPPFC
        1T. Kielce84400128111
        2Pick Szeged64301121112
        3Aalborg5421110297
        4Kadetten34112100113
        5Dunquerke2410392100
        6Motor Zaporozhye0400498108

          A fons

          Final Four Colònia-2014

          El Barça busca la novena

          El capità del Barça, Víctor Tomás, celebrant un gol. (Foto: FCB)

          Perfil

          Tots els resultats

          Els resultats de les principals competicions

          PUBLICITAT

          ACTUALITATmés notícies
          El Barça no ha aprofitat l'últim llançament.

          Un punt vola a Dinamarca

          El F. C. Barcelona ja no compta tots els partits per victòries a la Lliga de Campions d'handbol. Aquest diumenge ha empatat a la pista del KIF Kolding de Copenhaguen, en la quarta jornada. Els danesos no s'han rendit i han arrencat la igualada en els últims segons.

          Serveis

          © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.