LligadeCampions
inici > handbol

Lliga de campions Primera ronda. Jornada 06

handbol: Lliga de campions Primera ronda

Resultats

 

Metalurg - N. Logronyo

22/11/2014 19:00
 

Kiel - Paris S.G.

22/11/2014 21:00
 

RK Zagreb - HC Meshkov Brest

23/11/2014 17:00
finalitzat

Alingsas HK - Besiktas MOGAZ HT

27-24
 

KIF Kolding - Wisla Plock

23/11/2014 16:55
 

Barcelona - Flensburg

23/11/2014 19:30
 

Veszprém - Vardar

22/11/2014 16:30
 

Medvedi - Montpellier

22/11/2014 16:30
 

Celje - Rhein N.L.

23/11/2014 17:00
finalitzat

Kadetten - Motor Zaporozhye

32-37
 

Dunquerke - Pick Szeged

22/11/2014 14:30
 

T. Kielce - Aalborg

23/11/2014 15:10
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions Primera ronda. Jornada 06

handbol: Lliga de campions Primera ronda

Resultats

finalitzat

Metalurg - Paris S.G.

22-27
finalitzat

N. Logronyo - HC Meshkov Brest

39-31
finalitzat

RK Zagreb - Kiel

27-25
finalitzat

Kiel - N. Logronyo

34-32
finalitzat

HC Meshkov Brest - Metalurg

28-24
finalitzat

Paris S.G. - RK Zagreb

27-22
finalitzat

HC Meshkov Brest - Kiel

24-25
finalitzat

RK Zagreb - Metalurg

19-17
finalitzat

Paris S.G. - N. Logronyo

32-25
finalitzat

N. Logronyo - RK Zagreb

22-21
finalitzat

Metalurg - Kiel

27-42
finalitzat

HC Meshkov Brest - Paris S.G.

28-29
finalitzat

HC Meshkov Brest - RK Zagreb

26-22
finalitzat

N. Logronyo - Metalurg

31-27
finalitzat

Paris S.G. - Kiel

25-27
 

Metalurg - N. Logronyo

22/11/2014 19:00
 

Kiel - Paris S.G.

22/11/2014 21:00
 

RK Zagreb - HC Meshkov Brest

23/11/2014 17:00
 

Kiel - RK Zagreb

26/11/2014 18:30
 

HC Meshkov Brest - N. Logronyo

29/11/2014 14:00
 

Paris S.G. - Metalurg

30/11/2014 19:00
 

N. Logronyo - Kiel

03/12/2014 19:30
 

Metalurg - HC Meshkov Brest

06/12/2014 19:00
 

RK Zagreb - Paris S.G.

09/12/2014 18:30
 

RK Zagreb - N. Logronyo

14/02/2015 18:00
 

Paris S.G. - HC Meshkov Brest

15/02/2015 17:00
 

Kiel - Metalurg

15/02/2015 19:30
 

Kiel - HC Meshkov Brest

19/02/2015 19:30
 

N. Logronyo - Paris S.G.

21/02/2015 18:00
 

Metalurg - RK Zagreb

22/02/2015 19:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

Lliga de campions

handbol: Lliga de campions

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Kiel85401153135
2Paris S.G.85401140124
3N. Logronyo65302149145
4HC Meshkov Brest45203137139
5RK Zagreb45203111117
6Metalurg05005117147

    Lliga de campions Primera ronda. Jornada 06

    handbol: Lliga de campions Primera ronda

    Resultats

    finalitzat

    Wisla Plock - Besiktas MOGAZ HT

    28-19
    finalitzat

    KIF Kolding - Flensburg

    35-21
    finalitzat

    Alingsas HK - Barcelona

    28-38
    finalitzat

    Barcelona - Wisla Plock

    30-25
    finalitzat

    Besiktas MOGAZ HT - KIF Kolding

    24-33
    finalitzat

    Flensburg - Alingsas HK

    31-21
    finalitzat

    Flensburg - Wisla Plock

    35-28
    finalitzat

    Alingsas HK - KIF Kolding

    19-23
    finalitzat

    Barcelona - Besiktas MOGAZ HT

    35-25
    finalitzat

    Besiktas MOGAZ HT - Flensburg

    20-27
    finalitzat

    Wisla Plock - Alingsas HK

    28-25
    finalitzat

    KIF Kolding - Barcelona

    27-27
    finalitzat

    Wisla Plock - KIF Kolding

    28-29
    finalitzat

    Flensburg - Barcelona

    33-37
    finalitzat

    Besiktas MOGAZ HT - Alingsas HK

    28-26
    finalitzat

    Alingsas HK - Besiktas MOGAZ HT

    27-24
     

    KIF Kolding - Wisla Plock

    23/11/2014 16:55
     

    Barcelona - Flensburg

    23/11/2014 19:30
     

    Besiktas MOGAZ HT - Wisla Plock

    29/11/2014 16:00
     

    Barcelona - Alingsas HK

    29/11/2014 16:15
     

    Flensburg - KIF Kolding

    30/11/2014 19:30
     

    Alingsas HK - Flensburg

    04/12/2014 19:30
     

    Wisla Plock - Barcelona

    06/12/2014 18:30
     

    KIF Kolding - Besiktas MOGAZ HT

    07/12/2014 16:50
     

    Flensburg - Besiktas MOGAZ HT

    11/02/2015 19:30
     

    Barcelona - KIF Kolding

    14/02/2015 16:15
     

    Alingsas HK - Wisla Plock

    15/02/2015 13:30
     

    Besiktas MOGAZ HT - Barcelona

    21/02/2015 18:00
     

    KIF Kolding - Alingsas HK

    22/02/2015 16:50
     

    Wisla Plock - Flensburg

    22/02/2015 19:30
    • Equip classificat
    • En joc
    • Finalitzat
    • Ajornat/Suspès

    Lliga de campions

    handbol: Lliga de campions

    Classificació

    PuntsPJPGPEPPFC
    1Barcelona95410167138
    2KIF Kolding95410147119
    3Flensburg65302147141
    4Wisla Plock45203137138
    5Alingsas HK26105146172
    6Besiktas MOGAZ HT26105140176

      Lliga de campions Primera ronda. Jornada 06

      handbol: Lliga de campions Primera ronda

      Resultats

      finalitzat

      Medvedi - Veszprém

      32-37
      finalitzat

      Celje - Vardar

      26-27
      finalitzat

      Rhein N.L. - Montpellier

      35-24
      finalitzat

      Vardar - Medvedi

      39-28
      finalitzat

      Veszprém - Rhein N.L.

      27-24
      finalitzat

      Montpellier - Celje

      35-29
      finalitzat

      Medvedi - Celje

      30-35
      finalitzat

      Veszprém - Montpellier

      30-29
      finalitzat

      Vardar - Rhein N.L.

      28-25
      finalitzat

      Celje - Veszprém

      21-24
      finalitzat

      Montpellier - Vardar

      34-34
      finalitzat

      Rhein N.L. - Medvedi

      34-29
      finalitzat

      Rhein N.L. - Celje

      31-27
      finalitzat

      Vardar - Veszprém

      23-24
      finalitzat

      Montpellier - Medvedi

      32-32
       

      Veszprém - Vardar

      22/11/2014 16:30
       

      Medvedi - Montpellier

      22/11/2014 16:30
       

      Celje - Rhein N.L.

      23/11/2014 17:00
       

      Veszprém - Medvedi

      29/11/2014 18:15
       

      Vardar - Celje

      29/11/2014 19:00
       

      Montpellier - Rhein N.L.

      29/11/2014 21:00
       

      Medvedi - Vardar

      06/12/2014 17:00
       

      Celje - Montpellier

      06/12/2014 20:30
       

      Rhein N.L. - Veszprém

      06/12/2014 21:00
       

      Vardar - Montpellier

      14/02/2015 19:00
       

      Medvedi - Rhein N.L.

      15/02/2015 12:00
       

      Veszprém - Celje

      15/02/2015 19:00
       

      Celje - Medvedi

      21/02/2015 19:00
       

      Rhein N.L. - Vardar

      21/02/2015 21:00
       

      Montpellier - Veszprém

      22/02/2015 17:00
      • Equip classificat
      • En joc
      • Finalitzat
      • Ajornat/Suspès

      Lliga de campions

      handbol: Lliga de campions

      Classificació

      PuntsPJPGPEPPFC
      1Veszprém105500142129
      2Vardar75311151137
      3Rhein N.L.65302149135
      4Montpellier45122154160
      5Celje25104138147
      6Medvedi15014151177

        Lliga de campions Primera ronda. Jornada 06

        handbol: Lliga de campions Primera ronda

        Resultats

        finalitzat

        Kadetten - T. Kielce

        28-33
        finalitzat

        Dunquerke - Aalborg

        21-26
        finalitzat

        Pick Szeged - Motor Zaporozhye

        27-26
        finalitzat

        T. Kielce - Pick Szeged

        37-32
        finalitzat

        Motor Zaporozhye - Dunquerke

        21-23
        finalitzat

        Aalborg - Kadetten

        23-23
        finalitzat

        Kadetten - Dunquerke

        25-23
        finalitzat

        Aalborg - Pick Szeged

        25-28
        finalitzat

        T. Kielce - Motor Zaporozhye

        30-26
        finalitzat

        Dunquerke - T. Kielce

        25-28
        finalitzat

        Motor Zaporozhye - Aalborg

        25-28
        finalitzat

        Pick Szeged - Kadetten

        34-24
        finalitzat

        Motor Zaporozhye - Kadetten

        31-26
        finalitzat

        Pick Szeged - Dunquerke

        23-21
        finalitzat

        Aalborg - T. Kielce

        25-27
        finalitzat

        Kadetten - Motor Zaporozhye

        32-37
         

        Dunquerke - Pick Szeged

        22/11/2014 14:30
         

        T. Kielce - Aalborg

        23/11/2014 15:10
         

        Motor Zaporozhye - Pick Szeged

        26/11/2014 18:00
         

        T. Kielce - Kadetten

        30/11/2014 13:30
         

        Aalborg - Dunquerke

        30/11/2014 16:50
         

        Kadetten - Aalborg

        04/12/2014 20:00
         

        Dunquerke - Motor Zaporozhye

        06/12/2014 16:00
         

        Pick Szeged - T. Kielce

        06/12/2014 16:30
         

        Kadetten - Pick Szeged

        12/02/2015 20:00
         

        T. Kielce - Dunquerke

        14/02/2015 13:30
         

        Aalborg - Motor Zaporozhye

        15/02/2015 16:50
         

        Motor Zaporozhye - T. Kielce

        18/02/2015 18:00
         

        Dunquerke - Kadetten

        21/02/2015 16:00
         

        Pick Szeged - Aalborg

        22/02/2015 19:00
        • Equip classificat
        • En joc
        • Finalitzat
        • Ajornat/Suspès

        Lliga de campions

        handbol: Lliga de campions

        Classificació

        PuntsPJPGPEPPFC
        1T. Kielce105500155136
        2Pick Szeged85401144133
        3Aalborg55212127124
        4Motor Zaporozhye46204166166
        5Kadetten36114158181
        6Dunquerke25104113123

          A fons

          Final Four Colònia-2014

          El Barça busca la novena

          El capità del Barça, Víctor Tomás, celebrant un gol. (Foto: FCB)

          Perfil

          Tots els resultats

          Els resultats de les principals competicions

          PUBLICITAT

          ACTUALITATmés notícies
          Karabatic llançant la pilota davant Simon Jensen. (Foto: EFE).

          Barça-Flensburg, en directe per Esport3

          Aquest diumenge (19.30 hores) al Palau Blaugrana, els de Pasqui, amb tots els jugadors disponibles, tenen l'objectiu de consolidar el seu lideratge en el grup B de la Lliga de Campions

          Serveis

          © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.