OkLliga
inici > hoquei patins

OK Lliga. Jornada 24

hoqueipatins: OK Lliga

Resultats

finalitzat

Liceo - Cerceda

11-4
finalitzat

Reus Dep. - Lleida

7-4
finalitzat

M. Vendrell - Lloret

6-4
finalitzat

Barcelona - Noia Freixenet

6-2
finalitzat

Blanes - Calafell

3-4
finalitzat

Tordera - Vilanova

7-3
finalitzat

Vic - Vilafranca

3-2
finalitzat

Voltregà - Igualada

1-3
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

OK Lliga

hoqueipatins: OK Lliga

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Barcelona6724221116753
2Liceo5624182413460
3Vic482415369463
4Reus Dep.4724145511879
5M. Vendrell4524143710581
6Noia Freixenet382411589379
7Calafell382411589083
8Igualada3624113107280
9Voltregŕ35249878469
10Cerceda33249699295
11Lleida252474137295
12Tordera2324721569108
13Vilafranca2024551479102
14Lloret1924541567103
15Blanes1724521756104
16Vilanova024002459197

    OK Lliga. Jornada 25

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Vilafranca - Voltregŕ25/04/201420:45h
    Noia Freixenet - Liceo26/04/201419:30h
    Calafell - Reus Dep.26/04/201420:00h
    Igualada - Tordera26/04/201420:30h
    Lloret - Vic26/04/201420:30h
    Vilanova - Blanes27/04/201412:00h
    Lleida - Barcelona27/04/201412:00h
    Cerceda - M. Vendrell27/04/201412:00h
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BLA
    BLA 3-45-43-10J-262-52-2J-28J-303-93-14-81-53-24-31-53-05-2J-273-5
    1-4 5-23-24-5J-256-01-64-510-4J-304-4J-293-32-53-45-44-23-24-2
    3-36-2 J-255-32-212-1J-275-16-19-24-54-27-112-26-2J-268-3J-294-1
    10-56-26-3 3-1J-283-32-82-63-0J-301-52-1J-255-13-64-0J-270-27-3
    J-2911-4J-286-2 J-268-15-15-57-19-12-614-27-35-52-13-46-5J-256-4
    2-46-43-23-31-3 J-271-66-45-5J-294-22-34-42-64-52-53-24-31-5
    J-271-5J-252-0J-291-1 3-16-54-11-12-2J-254-22-21-2J-297-6J-277-1
    7-64-44-38-33-52-76-2 J-277-46-24-212-33-3J-2913-38-62-23-33-7
    J-281-92-11-3J-303-36-32-4 3-53-67-3J-2610-66-24-41-33-82-2J-30
    4-26-4J-26J-285-23-110-48-25-3 4-55-5J-26J-304-03-2J-285-32-26-1
    1-44-26-33-22-2J-25J-26J-301-114-9 1-84-61-81-113-42-42-70-6J-28
    3-8J-271-25-52-7J-291-23-37-46-75-3 3-22-35-25-3J-252-00-06-2
    4-81-32-34-2J-26J-28J-301-03-11-212-23-3 
    • BLA: Blanes
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 

    PUBLICITAT

    També destaquem

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.