OkLliga
inici > hoquei patins
hoqueipatins:

Resultats

finalitzat

Moritz C.E. Vendrell - C.E. Noia Freixenet

4-4
finalitzat

C.P. Tordera - Monbús Igualada H.C.

2-1
finalitzat

C.P. Manlleu - F.C. Barcelona

0-3
finalitzat

C.P. Voltregà - Reus Deportiu

2-1
finalitzat

C.P. Vilafranca Capital del Vi A - H.C. Liceo

3-5
finalitzat

Hockey Global Patín Cerceda - C.H. Mataró

4-3
finalitzat

I.C.G. Software Lleida - Enrile Pas Alcoy

2-3
 

C.P. Calafell Tot l’Any - Club Patí Vic

21/10/2014 21:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

OK Liga 2014-15

hoqueipatins: OK Liga 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1F.C. Barcelona155500307
2Hockey Global Patín Cerceda1053112317
3Enrile Pas Alcoy1053111517
4Reus Deportiu953021815
5C.P. Voltregà752121516
6H.C. Liceo632011310
7Monbús Igualada H.C.652031513
8C.P. Calafell Tot l?Any632011014
9C.P. Tordera652031521
10Club Patí Vic4211063
11I.C.G. Software Lleida441121415
12C.P. Manlleu441121011
13C.E. Noia Freixenet441121015
14C.P. Vilafranca Capital del Vi A351041420
15Moritz C.E. Vendrell13012817
16C.H. Mataró030031015
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    H.C. Liceo - C.P. Voltregà25/10/201418:30h
    F.C. Barcelona - C.P. Tordera25/10/201419:00h
    Club Patí Vic - C.P. Vilafranca Capital del Vi A25/10/201419:30h
    Enrile Pas Alcoy - Hockey Global Patín Cerceda25/10/201420:15h
    Monbús Igualada H.C. - I.C.G. Software Lleida25/10/201420:30h
    C.H. Mataró - Moritz C.E. Vendrell25/10/201420:30h
    Reus Deportiu - C.P. Manlleu25/10/201421:00h
    C.E. Noia Freixenet - C.P. Calafell Tot l?Any25/10/201421:30h
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     

      PUBLICITAT

      També destaquem

      Serveis

      © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.