OkLliga
inici > hoquei patins
hoqueipatins:

Resultats

finalitzat

Enrile Pas Alcoy - Hockey Global Patín Cerceda

5-3
finalitzat

F.C. Barcelona - C.P. Tordera

9-0
finalitzat

H.C. Liceo - C.P. Voltregà

8-3
finalitzat

Club Patí Vic - C.P. Vilafranca Capital del Vi A

2-2
finalitzat

Mombús Igualada H.C. - I.C.G. Software Lleida

4-3
finalitzat

Mis Ibérica C.H. Mataró - Moritz C.E. Vendrell

4-5
finalitzat

Reus Deportiu - C.P. Manlleu

4-1
finalitzat

C.E. Noia Freixenet - Café Crem C.P. Calafell Tot l’Any

4-4
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

OK Liga 2014-15

hoqueipatins: OK Liga 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1F.C. Barcelona186600397
2Enrile Pas Alcoy1364112020
3H.C. Liceo1254012815
4Mombús Igualada H.C.1264022317
5Reus Deportiu1264022216
6Hockey Global Patín Cerceda1063122622
7Club Patí Vic84220149
8C.E. Noia Freixenet862221922
9C.P. Voltregà762131824
10Café Crem C.P. Calafell Tot l?Any752121824
11I.C.G. Software Lleida451131719
12C.P. Manlleu451131115
13C.P. Vilafranca Capital del Vi A461141622
14Moritz C.E. Vendrell451131528
15C.P. Tordera361051634
16Mis Ibérica C.H. Mataró050051725
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    I.C.G. Software Lleida - F.C. Barcelona28/10/201421:00h
    Enrile Pas Alcoy - Mombús Igualada H.C.30/10/201420:30h
    C.P. Tordera - Reus Deportiu01/11/201419:30h
    C.P. Manlleu - H.C. Liceo01/11/201420:00h
    C.P. Voltregà - Club Patí Vic01/11/201420:00h
    Café Crem C.P. Calafell Tot l?Any - Mis Ibérica C.H. Mataró01/11/201420:00h
    C.P. Vilafranca Capital del Vi A - C.E. Noia Freixenet01/11/201420:30h
    Hockey Global Patín Cerceda - Moritz C.E. Vendrell02/11/201412:30h
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     

      PUBLICITAT

      També destaquem

      Serveis

      © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.