OkLliga
inici > hoquei patins

OK Lliga. Jornada 25

hoqueipatins: OK Lliga

Resultats

 

Vilafranca - Voltregà

25/04/2014 20:45
 

Cerceda - M. Vendrell

26/04/2014 18:30
 

Noia Freixenet - Liceo

26/04/2014 19:30
 

Calafell - Reus Dep.

26/04/2014 20:00
 

Igualada - Tordera

26/04/2014 20:30
 

Vilanova - Blanes

27/04/2014 12:00
 

Lleida - Barcelona

27/04/2014 12:00
 

Lloret - Vic

04/05/2014 19:00
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

OK Lliga

hoqueipatins: OK Lliga

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Barcelona6724221116753
2Liceo5624182413460
3Vic482415369463
4Reus Dep.4724145511879
5M. Vendrell4524143710581
6Noia Freixenet382411589379
7Calafell382411589083
8Igualada3624113107280
9Voltregŕ35249878469
10Cerceda33249699295
11Lleida252474137295
12Tordera2324721569108
13Vilafranca2024551479102
14Lloret1924541567103
15Blanes1724521756104
16Vilanova024002459197

    OK Lliga. Jornada 26

    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Barcelona - Reus Dep.09/05/201421:00h
    Blanes - Igualada09/05/201421:00h
    Liceo - Lleida10/05/201419:00h
    Vic - Cerceda10/05/201419:30h
    Tordera - Vilafranca10/05/201419:30h
    Voltregŕ - Lloret10/05/201420:00h
    M. Vendrell - Noia Freixenet10/05/201420:00h
    Vilanova - Calafell11/05/201412:00h
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BLA
    BLA 3-45-43-10J-262-52-2J-28J-303-93-14-81-53-24-31-53-05-2J-273-5
    1-4 5-23-24-5J-256-01-64-510-4J-304-4J-293-32-53-45-44-23-24-2
    3-36-2 J-255-32-212-1J-275-16-19-24-54-27-112-26-2J-268-3J-294-1
    10-56-26-3 3-1J-283-32-82-63-0J-301-52-1J-255-13-64-0J-270-27-3
    J-2911-4J-286-2 J-268-15-15-57-19-12-614-27-35-52-13-46-5J-256-4
    2-46-43-23-31-3 J-271-66-45-5J-294-22-34-42-64-52-53-24-31-5
    J-271-5J-252-0J-291-1 3-16-54-11-12-2J-254-22-21-2J-297-6J-277-1
    7-64-44-38-33-52-76-2 J-277-46-24-212-33-3J-2913-38-62-23-33-7
    J-281-92-11-3J-303-36-32-4 3-53-67-3J-2610-66-24-41-33-82-2J-30
    4-26-4J-26J-285-23-110-48-25-3 4-55-5J-26J-304-03-2J-285-32-26-1
    1-44-26-33-22-2J-25J-26J-301-114-9 1-84-61-81-113-42-42-70-6J-28
    3-8J-271-25-52-7J-291-23-37-46-75-3 3-22-35-25-3J-252-00-06-2
    4-81-32-34-2J-26J-28J-301-03-11-212-23-3 
    • BLA: Blanes
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 

    PUBLICITAT

    També destaquem

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.