OkLliga
inici > hoquei patins
hoqueipatins:

Resultats

finalitzat

I.C.G. Software Lleida - F.C. Barcelona

2-7
finalitzat

C.P. Tordera - Reus Deportiu

1-3
finalitzat

C.P. Manlleu - H.C. Liceo

4-7
finalitzat

C.P. Voltregà - Club Patí Vic

1-2
finalitzat

C.P. Vilafranca Capital del Vi A - C.E. Noia Freixenet

0-2
finalitzat

Café Crem C.P. Calafell Tot l’Any - Mis Ibérica C.H. Mataró

6-0
finalitzat

Hockey Global Patín Cerceda - Moritz C.E. Vendrell

4-3
 

Enrile Pas Alcoy - Mombús Igualada H.C.

30/10/2014 20:30
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

OK Liga 2014-15

hoqueipatins: OK Liga 2014-15

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1F.C. Barcelona217700469
2H.C. Liceo1565013519
3Reus Deportiu1575022517
4Hockey Global Patín Cerceda1374123025
5Enrile Pas Alcoy1364112020
6Mombús Igualada H.C.1264022317
7Club Patí Vic1153201610
8C.E. Noia Freixenet1173222122
9Café Crem C.P. Calafell Tot l?Any1063122424
10C.P. Voltregŕ772141926
11I.C.G. Software Lleida461141926
12C.P. Manlleu461141522
13C.P. Vilafranca Capital del Vi A471151624
14Moritz C.E. Vendrell461141832
15C.P. Tordera371061737
16Mis Ibérica C.H. Mataró060061731
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    F.C. Barcelona - Enrile Pas Alcoy08/11/201419:00h
    H.C. Liceo - C.P. Tordera08/11/201419:00h
    Club Patí Vic - C.P. Manlleu08/11/201419:30h
    C.E. Noia Freixenet - C.P. Voltregŕ08/11/201419:30h
    Moritz C.E. Vendrell - Café Crem C.P. Calafell Tot l?Any08/11/201420:00h
    Mombús Igualada H.C. - Hockey Global Patín Cerceda08/11/201420:30h
    Mis Ibérica C.H. Mataró - C.P. Vilafranca Capital del Vi A08/11/201420:30h
    Reus Deportiu - I.C.G. Software Lleida08/11/201421:00h
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     

      PUBLICITAT

      També destaquem

      Serveis

      © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.