OkLliga
inici > hoquei patins

OK Lliga. Jornada 30

hoqueipatins: OK Lliga

Resultats

finalitzat

Blanes - Noia Freixenet

2-5
finalitzat

Vilanova - Cerceda

3-10
finalitzat

Vic - Barcelona

2-8
finalitzat

Voltregà - Reus Dep.

8-6
finalitzat

Igualada - Lloret

5-6
finalitzat

M. Vendrell - Liceo

4-8
finalitzat

Tordera - Lleida

2-1
finalitzat

Calafell - Vilafranca

2-7
  • Equip classificat
  • En joc
  • Finalitzat
  • Ajornat/Suspès

OK Lliga

hoqueipatins: OK Lliga

Classificació

PuntsPJPGPEPPFC
1Barcelona8230271220766
2Liceo7230233416781
3Vic6130194711681
4Reus Dep.53301659147117
5M. Vendrell493015411130116
6Noia Freixenet453013611111100
7Igualada45301431395105
8Calafell443013512112115
9Cerceda433012711121118
10Voltregŕ41301181110797
11Vilafranca383011514112107
12Tordera32301021885126
13Lleida3130941790118
14Lloret2930851793121
15Blanes2330722172130
16Vilanova030003074241
    Partits de la propera jornada

    Propera jornada

    DiaHora
    Quadre de partits i resultats

    Calendari

     BLA
    BLA 3-45-43-103-52-52-23-12-53-93-14-81-53-24-31-53-05-21-83-5
    1-4 5-23-24-54-56-01-64-510-42-74-46-23-32-53-45-44-23-24-2
    3-36-2 4-45-32-212-17-45-16-19-24-54-27-112-26-28-48-35-14-1
    10-56-26-3 3-11-53-32-82-63-05-61-52-14-35-13-64-06-30-27-3
    7-411-45-46-2 4-28-15-15-57-19-12-614-27-35-52-13-46-50-76-4
    2-46-43-23-31-3 7-31-66-45-55-34-22-34-42-64-52-53-24-31-5
    4-01-53-32-09-11-1 3-16-54-11-12-23-34-22-21-23-47-62-47-1
    7-64-44-38-33-52-76-2 4-57-46-24-212-33-32-613-38-62-23-33-7
    7-21-92-11-32-13-36-32-4 3-53-67-30-410-66-24-41-33-82-24-8
    4-26-46-27-85-23-110-48-25-3 4-55-53-02-84-03-24-35-32-26-1
    1-44-26-33-22-23-64-63-101-114-9 1-84-61-81-113-42-42-70-61-7
    3-86-01-25-52-75-21-23-37-46-75-3 3-22-35-25-34-02-00-06-2
    4-81-32-34-26-32-38-61-03-11-212-23-3 
    • BLA: Blanes
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 
    • : 

    PUBLICITAT

    També destaquem

    Serveis

    © Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals, S.A.